2410
2553
عنوان

مامانا بیاین لطفا

120 بازدید | 30 پست

پسرم یک سالشه،از صدای بلند میترسه ،مثلا از ابمیوه گیری ،از جیغ بچه ها،

چیزی که اذیتم میکنه اینه بچه برادرم چهارماه ازش بزرگتره وقتی جیغ بزنه پسرم بغض میکنه و گریه و اصلا از دست اون دیگه جرات نمیکنه دست به اسباب بازی بزنه نمیتونه از حقش دفاع کنه

تورو خدا ه راه حل میدونین بگید چکارش کنم خوب شه

خونمون ساکته و خودمونم اروم ،پارک و مهمانی میبرم که جبران بشه ،تقریبا پسر شیطونیه اما ترس داره از خیلی چیزا این موضوع باعث عذاب من شده بگین چکار کنم 

باید ببریش مشاور کودک باهاش صحبت کنه  این ترس حتما ریشه در کودکیش داره

ی سالشه هنوز طفلی از حرف و مشاوره چ میدونه عزیزجان 

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

تا یه سنی اشکال نداره پسرمنم یه سالشه قبلاکه کوچیکتر بود نمیترسید ولی چندماهی میشه از صدای اب میوه گیری میترسه بعدیه مدت خوب میشن خواهرزادم چند ماه ازپسرم بزرگتره اونم همین جوری شد ولی الان خوب شده

پیش به سوی موفقیت ...
تا یه سنی اشکال نداره پسرمنم یه سالشه قبلاکه کوچیکتر بود نمیترسید ولی چندماهی میشه از صدای اب میوه گ ...

بمظرتون بزترم پیش بچه ها که صداهای جیغ و دعوا عادی بشه یا نه بدتر ترسو میشه

2714

بعضي بچها زودميترسن پسرخواهرشوهرمم دوسالشه ميترسه ولي پيرمن ده ماهشه اصلا انگار چيزي به نام ترس تووجودش نيست خيلي دلم ميخواد ازيه چيزي بترسه بذارم جلو ميز تلوزيون تاديگه نره سمتش پسرخواهر شوهرم ازعروسك ميترسيد تاميومدن خونمون مامانش ميذاشت جلوميزتلوزيون تا نره سمتش 

يه جوري باادم رفتارنكنين كه اگه بلايي سرتون اومد دلمون خنك شه !  تاوقتی باکفش کسی راه نرفتین راه رفتنشو قضاوت نکنین   
بمظرتون بزترم پیش بچه ها که صداهای جیغ و دعوا عادی بشه یا نه بدتر ترسو میشه

نه بچه همش ميترسه نميتونه بخوابه 

يه جوري باادم رفتارنكنين كه اگه بلايي سرتون اومد دلمون خنك شه !  تاوقتی باکفش کسی راه نرفتین راه رفتنشو قضاوت نکنین   
اره یه سالشه،از نوزادی به صدا عکس العمل نشون میداد،

سعي كن باترس مقابله كنه ازجيغ ميترسه جيغ كشيدن يادش بده 

اره یه سالشه،از نوزادی به صدا عکس العمل نشون میداد،

پسر منم دو سالشه از صدای سشوار می ترسه

به نظر من پسرتون بیشتر پیش بچه های دیگه باشه بهتره براش.بچه ها کنار هم خیلی از مهارت ها رو یاد میگیرن

چشم ها بی فایده اند وقتی ذهن کور باشد.
بعضي بچها زودميترسن پسرخواهرشوهرمم دوسالشه ميترسه ولي پيرمن ده ماهشه اصلا انگار چيزي به نام ترس تووج ...

نه ترس خوب نیست باعث اذیت هم خودش هم پدر مادره

پسر من از صدای جیغ و بلند دیگه خیلی میترسه

2706