2737
2739
عنوان

فرفری موهای غزل ساز😊

196 بازدید | 18 پست

مو فرفریا دو دستن:

۱_ از موهاشون عاصی شدن و موهاشون همش گره میخوره و وز میشه و ادمو عصبانی میکنه😡😡😡

۲_بلدن چجوری از موهاشون مراقبت کنن و ازش راضین😊😍

شما جزو کدوم دسته این؟؟؟اگه دسته دوم لطفا بگین چجوری و با چ شامپو و نرم کننده ای موهاتون رو میشورین؟؟

بعدش چجوری خشک میکنین؟؟

از چ ماسکی استفاده میکنین؟؟؟

من عاشق موفرفری هستم.یادمه بچه ک بودم همش با اب دهنم موهام دور انگشتم مییچوندم تا فر بشه.

برا بچه هام هم دوست داشتم ولی همشون موهاشون مثل خودم صاف و لخته.

موفرفریا عاشقتونم😍😍😍😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
دسته سوم موهاي بدون فر

با شامپو تخم مرغی😂😂🤣

مادر که نباشی بوی تن هر نوزادی برایت رایحه بهترین عطر دنیا را دارد. مادر که نباشی لبخند شیرین هر کودکی را که می‌بینی آتشی در دلت بر پا می‌شود و قهقهه خنده هر طفلی تو را تا سرحد جنون می‌کشاند اما تو مجبوری با وجود آتشی که در دلت برپاست با سرکوب تمام احساساتت خود را بی‌اعتنا نشان دهی و به لبخند کمرنگی که به صورتش می‌زنی بسنده کنی.مادر که نباشی انگار تمام ساعات روز و شبت یک رنگ دارد و تمام در و دیوار خانه‌ات برایت خاکستری است. مادر که نباشی رویاپرداز خوبی می‌شوی که در تمام ساعات روز می‌توانی رویای در آغوش گرفتن، بوسیدن، قصه گفتن و قدم زدن با کودک خیالیت را در ذهن بپرورانی و مادر که نباشی فقط می‌توانی سر بر سجده بگذاری و بگویی خدایا شکر.    ❤ خواهش میکنم باحیوانات مهربان باشید❤                       
2738
مهم اینه ک خودتون چ احساسی دارین بهش؟؟ راحتین باهاش؟

بعضی وقتا اره ولی  موقع های که واکس مو نمیزنم سخت شونه میشه نه در کل دوست داشتم موهام لخت بود

بجای اینکه کفشتو با لباست ست کنی حرفتو با عملت ست کن☺

من واکس مو ایس کریم نارنجی شو میزنم داخل حموم شامپو هداندشولدرز شیرو بادم عکس روش مربوط کننده مو سر چند وقت یبارهم قبل حموم روغن نارگیل میزنم موهام خیلی بهتر از قبل شده الان راحت شونه میشه قبلا توهم میرفت

بجای اینکه کفشتو با لباست ست کنی حرفتو با عملت ست کن☺

من خودم قبلا جزو دسته یک بودم اما الان دارم سعی میکنم با موهام کنار بیام و اینا 

برا همین این تاپیکو زدم ک دورهم تجربه های بیشتری کسب کنیم

خودم اول با هر شامپویی ک بود موهامو میشورم تا تمیز بشه اکثرا شامپو شبنم(ازین زردا)

بعدش با شامپو کلیر میشورم بخاطر شوره موهام و چون کلیر نرم میکنه تقریبا همینجور ک شامپو رو موهامه با انگشت گره هاشو باز میکنم و بعد برس میکشم(این تنها لحظاتیه ک موهام صافه😁)

آخر از همه هم موهامو نرم کننده مخصوص موهای وز میزنم و میزارم ۵ دیقه بمونه و بعد آب میکشم

بعد از حمومم فقط یکم با حوله ابشو میگیرم و میزارم همینجوری خودش خشک بشه...وقتی هنوز کامل خشک نشده روغن بادوم تلخ میزنم و میزارم دوباره خودش کامل خشک بشه...

یه نکته مهم دیگه اینه ک شبا با موهای باز نخوابیم 

با یه کش مو موهارو بالای سر ببندیم اینجوری خیلی کمتر وز میشه

2706