2733
2734

دور از جونتون من دو روزه دردای ناگهانی حس میکنم تو رحمم فردا پس فردا باید برم سونو شماهام همینجورید یا من نگران شم؟

طبیعیه منم ماهای آخر درد داشتم 

انسان بودن خود به تنهایی یک دین خاص است که پیروان چندانی ندارد.                                                 نهایت فرومایگیست اگر رفتار آدمی منحصر به ترس از تنبیه یا امید به پاداش باشد.                                      لطف کنید اگه تونستید برای حاجتم یک صلوات بفرستید ممنونم🙏

دیگه این ماه طبیعیه این چیزا. هشدار داره میده بهت که دارم میاما

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...////////////////////////دشمن ندارند، دشمن میتراشند تا تو را ساکت کنند.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
یجوریه مث امپول زدن

انقباضات رحمیه

مال من گاهی اینقدر شدید بود که فک میکردم وقتمه

اگه نگرانی دکتر برو

انسان بودن خود به تنهایی یک دین خاص است که پیروان چندانی ندارد.                                                 نهایت فرومایگیست اگر رفتار آدمی منحصر به ترس از تنبیه یا امید به پاداش باشد.                                      لطف کنید اگه تونستید برای حاجتم یک صلوات بفرستید ممنونم🙏
نگران نباش چون برای سلامتی خودت و کوچولوت خوب نیست اما پیگیر باش چون من تو هفته ۳۴ با دردهای گهگاهی ...

خودشو جمع میکنه یه سمت هی فشار میده بعدم مث درد امپول یهو رحمم تیر میکشه یکم مضطرب شدم فردا میرم سونو انشاالله خیر باشه

2738
الهی قربونش برم منکه بی صبرانه منتظرم ولی خدا کنه سر وقتش بیاد 😍😍😍 مرسی عزیزم

اگه کمر درد و دلدرد پریودی نداری حله. به دکترت بگو ولی

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...////////////////////////دشمن ندارند، دشمن میتراشند تا تو را ساکت کنند.
خودشو جمع میکنه یه سمت هی فشار میده بعدم مث درد امپول یهو رحمم تیر میکشه یکم مضطرب شدم فردا میرم سون ...

خیره انشاءالله من آب دور جنین خیلی زیاد شده بود دردام ماله اون بود 

جانم فدای آن پیر فرزانه