2737
2739
عنوان

نظر در مورد مانتو مشکی ساده

1504 بازدید | 80 پست

من یه مانتو مشکی ساده خریدم اصلا قصد خرید نداشتم نمیدونم چی شد تن زدم خیلی توش راحت بودم و فوق العاده سبکه 

حالا خواستم بدونم با چه رنگ شلوار و روسری بپوشم چادری هستم تا حالا فقط شلوار مشکی پوشیدم 

خدایا شکرت بابت رسیدن به آرزوهام،هیچوقتتتت از خدا ناامید نشید ، امید و توکل معجزه میکنه .

نگه دار برا محرم

اینم برا اینکه دیگه نپرسید  من کله شق هستم من دانشگاه نرفتم و ازدواج کردم ! فاصله عقد ساده و ماه عسل من تنها ۲۰ روز بوده است !!!! من بعد از ۴ ماه و نیم که از ماه عسلم میگذرد حامله هستم ! من و همسرم با هم اختلاف جدی داریم  و ضمنا من تغییر نکردم فقط از اعتقاداتم حرفی نمیزنم اونم فقط و فقط بخاطر نی نی یار ۵ !!!! در آخرچیپس سرکه ای و من دو نفر هستیم ! برای اطلاعات بیشتر به نی نی یار جهت چک کردن آی پی مراجعه کنید !

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
شلوار و روسری زرشکی بگیر با کفش مشکی

واسه کسی که چادریه شوار زرشکی بد نیست؟

خدایا شکرت بابت رسیدن به آرزوهام،هیچوقتتتت از خدا ناامید نشید ، امید و توکل معجزه میکنه .
2738

با شلوار لی و شال روشن ... یا روسری روشن 

زندگی با مادرشوهر تو یک ساختمان واقعا خر است 😪😪😪 اونایی که نامزد یا مجرد هستید خواهرانه میگم قبول نکنین این موضوع رو ... سوالی چیزی بود در خدمتم 🌷🌺
مانتومشکی روهمه رنگ شلواری میاد

بیشتر بخاطر چادری بودنم میگم تا حالا شلوار رنگ دیگه نپوشیدم

واسه کسی که چادریه شوار زرشکی بد نیست؟

نه خواهر چه بدی داره اتفاقا رنگای شاد بپوشید

امیدوارم امسال سال برآورده شدن آرزوهای قشنگتون باشه.😍من به خواسته هام میرسم 🙏❤آمییییین

با شلوار لی و هر رنگ روسری میخوره

خدایا تو به من صبوری اموختی و توکل به تو چه زیباست! ممنونم ازت که مثل همیشه دعاهامو بی جواب نذاشتی. کوچولومو حفظ کن با قدرت بی نهایتت که قوی تر از تو کسی رو نمیشناسم! و بعد از ۹ ماه...خدا رو شکر که توی بغلم اومد و حس شیرین مادر بودن رو تجربه کردم.
2706