2733
2734
عنوان

زندگی متاهلی

731 بازدید | 29 پست

پیامم حذف شد حالا اصلاحش میکنم

من قبل ازدواج دختر ازادی بودم مهمونی میرفتم ولی اهل چیزی نبودم بعد ازدواج راحتتر شدم با همسرم مهمونی میریم لباس بازتر میپوشم و قلیون میکشم

خودم از زندگیم راصیم همسرمم مرد خوبیه ولی خانوادم  میگن اینجوری زندگیت خراب میشه نمیدونم دلیلش چیه. واقعا ممکنه اتفاق بدی بیفته؟؟

نه عزيزم شما و همسرتون دو تاتون عاقليد و اين شيوه زندگيو انتهاب كرديد و تا زماني كه پشت هميد هيچي نميتونه شمارو از هم جدا كنه. عاشق و متعهد بمونيد ايشالا هميشه

ايشالا درمان سرطان كشف بشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ینی چی زندگیت خراب میشه من نفهمیدم عزیزم ؟؟؟ چرا خانوادت اینو میگن

زندگی با مادرشوهر تو یک ساختمان واقعا خر است 😪😪😪 اونایی که نامزد یا مجرد هستید خواهرانه میگم قبول نکنین این موضوع رو ... سوالی چیزی بود در خدمتم 🌷🌺
2731
قلیون نکش نازایی میاره

چرته محضه من ميكشيدم،خونه هم دارم يه قليون،با بار اول اقدام باردار شدم

❤️تمام زندگيه من،پسر خوشگلم كي ميشه بغلت كنم و دستاي كوچولوتو لمس كنم❤️
2738

خیلی بستگی به خودتون داره بچه که نیستین دوتا ادم بالغین و حق دارین هر مدل که میخواین زندگی کنین 

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗

زندگيتون به خودتون مربوطه به خانوادت ريز مسائل رو نگو،يه سري چيزا رو هم نيازي نيست بدونن

❤️تمام زندگيه من،پسر خوشگلم كي ميشه بغلت كنم و دستاي كوچولوتو لمس كنم❤️
بدم میاد خانواده از شوهر بیشتر غیرتی بازی در بیاره، اینو بپوش اونو نپوش، اونجا نرو، اجازه دخالت نده& ...

اجازه نمیدم ولی مثلا تو عروسی دوست شوهرم بودیم لباسم دکلته و گوتاه بود عکسشو مامانم دید کلی غر زد که چرا انقدر لباست کوتاهه چرا پاهات لخته چرا سینت پیداست و این حرفا. میگم بابا شوهرم کاریم نداره من طبق سلیقه شوهرم میگردم

اجازه نمیدم ولی مثلا تو عروسی دوست شوهرم بودیم لباسم دکلته و گوتاه بود عکسشو مامانم دید کلی غر زد که ...

آخی مامان راست گفته

مامانا کلی زحمت میکشن برا بچه هاشون و دوست دارن بچه هاشون بهترین ها باشن

شهید تهرانی مقدم : “فقط انسان های ضعیف به اندازه ی امکاناتشان کار میکنند”