2733
2739
عنوان

قضاوت اشتباه 😂

61 بازدید | 6 پست

بچه ها چند روز دیگه تولد شوهرمه،ب همه ی فامیلا و دوستاش گفتم ی فیلم تبریک تولد بفرستن از خودشون ک روز تولد پخش کنم براش سوپرایزی شه،بعد دیشب شوهرم تو گوشیم رفت تو گالری ی عکسی رو ببینه مطمئنم  یهو دید یه فیلم از صمیمی ترین دوستش ک رفت وامد داریم  هست،من رفتم گوشیو ازش کشیدم باخنده گفتم  نمیدونی نباید فضولی کنی گوشیو کشیدم گفت میخوای چیو پاک کنی نترس دیگه نمیگیرم گوشیتو، اونم قهر کرد گفت دیگه باهام حرف نزن و اونم نزد حالا من دارم میمیرم از خنده اونم لجش گرفته،بهم مستقیم نگفت ،بهش گفتم ببین روسیاهی می مونه برای ذغال فروشا،گفت من یا تو..حالا باهام قهره 😂😂

چه بساطیه مردا قبل تولدشون یه اعصاب خوردی درست میکنن بعد که میبینن چه کردی پشیمون میشن!!!؟

پنج شنبه شب تولد شوهرم بود روز قبلش بدون اینکه بش بگم رفتم خرید و کیک سفارش بدم..فهمید بی اجازش رفتم بازار یه دعوایی درست کرد که نگو اعصابمو ریخت بهم..بعد شب تولدش بعد اینکه کیکو بهش نشون دادم ک جریان خرید رفتنو گفتم فهمید چیکار کرده یه ساعت داشت زار زار گریه میکرد و هق هق میکرد و معذرت میخواست...منم فقط نگاش کردم حقش بود!

دوتا آدم که بی دلیل عاشق همدیگه میشن                                 یه روز میاد که بی دلیل رو عشقشون خط میکشن                     آدم همیشه به چیزی که دوست داره نمیرسه                           آخر بعضی قصه ها از اولش مشخصه                   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه بساطیه مردا قبل تولدشون یه اعصاب خوردی درست میکنن بعد که میبینن چه کردی پشیمون میشن!!!؟ پنج شنبه ...

واعاگریه کرد چه خوب من آرزومه شوهرم یه قطره اشک بریزه

خواهشا برامشکلاتم یه صلوات‌مهمونم کنید😔
2728
واعاگریه کرد چه خوب من آرزومه شوهرم یه قطره اشک بریزه

زیاد گریه میکنه! خیلیییییی احساساتیه..شب بله برون دیر اومدن داشت معذرت خواهش میکرد..منم یهو بهش گفتم من بهت اعتماد دارم توصیح نمیخواد خداشاهده دیگه مگه میشد جمعش کنی زد زیر گریه باز خوبه کسی نبود..شب تولدشم عموش فهمید چشماش قرمزه ولی فک کرد واسه اینه که خوابش میاد..ما مدت زیادی نیس ازدواج کردیم ولی حداقل 10 بار اشکشو دیدم یه جمله احساسی میگم گریه میکنه..ولی تاحالا اشک منو ندیده!!

دوتا آدم که بی دلیل عاشق همدیگه میشن                                 یه روز میاد که بی دلیل رو عشقشون خط میکشن                     آدم همیشه به چیزی که دوست داره نمیرسه                           آخر بعضی قصه ها از اولش مشخصه                   
زیاد گریه میکنه! خیلیییییی احساساتیه..شب بله برون دیر اومدن داشت معذرت خواهش میکرد..منم یهو بهش گفتم ...

وای چه عججیب مرداینحوری  برعکسی من صدبار اشک‌میریزم اشگ من دم مشکمه ولی شوهرم یه قطره هم نمیریزه سنگ دل

خواهشا برامشکلاتم یه صلوات‌مهمونم کنید😔
وای چه عججیب مرداینحوری  برعکسی من صدبار اشک‌میریزم اشگ من دم مشکمه ولی شوهرم یه قطره هم نمیریز ...

خخ دیگه بالاخره یکی باید احساسی باشه!