2737
2734

من...همونجا بری 4g کنی 14 گیگ اینترنت رایگان داره واس من خودش فعال شد ولی مدت زمان استفادش کم بود

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من...همونجا بری 4g کنی 14 گیگ اینترنت رایگان داره واس من خودش فعال شد ولی مدت زمان استفادش کم بود

یه ماهه زمان استفاده اش

خدایا چطوری به اطرافیان بفهمونم بچه داری آمادگی روحی و جسمی میخواد 😧
یه ماهه زمان استفاده اش

به منم گفتن یه ماهه اما بعد 12 روز تموم شد😭😭😭😭بدون هیچ استفاده ای فقط 4 گیگ شو استفاده کردم

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
2740

دفاتر خدماتی همراه اول برات انجام میدن یک سیمکارت دیگه بهت میده 14گیگاینترنت یکماههه هم بهت میده راستی هر چی شماره روی سیمکارتت ثبت باشه بعد از 4gکردن پاک میشه من خداروشکر بیشترشماره تلفن هام تو موبایلم ذخیره کرده بودم 

کاربر دختری از جنس غم هستم، کاربری قبلیم به دلیل 30یا30تعلیق شد.// فکر کنم نی نی یار شب با من خصومت شخصی داره 🤔😕//  دعا کنید به بزرگترین آرزوم برسم.
من الان 4Gکردم.2تومن شارژدادبهم من اینترنت میخوام چرا نداد؟

سیمکارتتون همراه اوله ؟

کاربر دختری از جنس غم هستم، کاربری قبلیم به دلیل 30یا30تعلیق شد.// فکر کنم نی نی یار شب با من خصومت شخصی داره 🤔😕//  دعا کنید به بزرگترین آرزوم برسم.
آره.اعتباری

به من فکر کنم 15گیگ یا 14گیگ داد من حدودا 9ماه پیش 4gکردم 

والا شوهرخواهر منم دفتر خدماتی ۴جی کرد اینترنت بهش نداد

ولی من و بابام و داداشم و زن داداشم برامون پست کردن هممونم ۱۴ گیگ گرفتیم یک ماهه

برنامه همراه من رو نصب کن ببین چیزی توش نگفته

قشنـگـ تریـن اتفـاق زندگیـ ـم 💖 دیگه وقت افتادنتـه لطفـا بیفـٺ 😛😍
2706