2737
2734

خودم میخوام رنگ کنم چه رنگی بزنم بهتره؟ 

لطفا خیلی سخت نباشه مثلا ترکیب با واریاسیون  این حرفا در حد رنگ و اکسیدان فقط  

لطفا برای شفای من دعا کنید 🙏🙏🙏🌹🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اگه  ابروهات مشکیه و خیلی دیر رنگ‌ میگیره رنگ مخصوص ابرو بگیر پلاتینه. خود فروشنده اکسیدان مخصوصش رو هم میده

تمــام آرامشــم را مدیـــون همان انتــظاری هستم کـــه دیـــگر از هیــــچکس نـــــدارم ...!  
2738
ب نظرم رنگش نکن اخه میریزه  ریمل ابرو بخر بزن خیلی بهتره  من باردارم قبلا رنگ میکردمش ول ...

ریمل ابرو برای ابروهای مشکی بکار نمیاد.تنها راهشون رنگ کردنه بعد اگه خواستن ریمل یا سایه بزنن

تمــام آرامشــم را مدیـــون همان انتــظاری هستم کـــه دیـــگر از هیــــچکس نـــــدارم ...!  
سایه؟ چه جوریه? روی موها رو رنگ میکنه یا ثل مداد ابرو پوست زیر ابرو رو رنگ میکنه؟

ابروهات خیلی مشکی وپر باشه سایه برات زیاد جالب نمیشه 

آره هم شکیه و ضخیم و پر . وقتی ریمل ابرو میزنم یه جوری میشم خخخخ

پس رنگ کن بعد جاهای خالیشو با مداد هم رنگ یا سایه پر کن

ریمل ابرو برای ابروهای مشکی بکار نمیاد.تنها راهشون رنگ کردنه بعد اگه خواستن ریمل یا سایه بزنن

😐کی گفته بکار نمیاد؟حالا خوبه من چند ماهه دارم استفاده میکنم و میبینم ک چقد خوبه 

شما لابد خوب نزدی

😐کی گفته بکار نمیاد؟حالا خوبه من چند ماهه دارم استفاده میکنم و میبینم ک چقد خوبه  شما لابد خو ...

بیا منو بزن😑

ابروهای منم مثل استارتر مشکی و پره .حتما امتحان کردم که میگم خیلی زشت میشه یچیز فوق العاده مصنوعی.شاید در نظر شما خوشگل اومده😑😑😑😑😑😑😑😑

2706