2733
2739
عنوان

با نامزدم چیکار کنم، بی احساسه

521 بازدید | 23 پست

لطفا کمکم کنید

من حدود ۳ ماهه نامزد کردم همه چی خوبه ولی یه مشکل دارم اونم اینه که ایشون تو این سه ماه شلید بگم ۴ بار با من تماس گرفته و کارش جوریه که از هم دوریم و تو شهر خودمون نیس ، همش با ت ل گ ر ا م باهم صحبت میکنیم تازه چه صحبتی! این که خسته نباشیدو شب بخیرو از این جور حرفها . البته بعضی اوقات هم صحبتامون گل میندازه ولی در کل بخوام بگم که از این وضعیت راضی نیستم اونم خبر نداره که من ناراحتم از دستش یعنی به رو خودم نیاوردم از دیروز به پیشنهاد خواهرم ت ل گ ر ا م مو قط کردم ببینم چیکار میکنه. نمدونم کار درساس کردم یا نه.

الان یه ماهه که درست حسابی همو ندیدیم. یه بار اونم تو مهمونی دیگه رفته و نیامده 

نمدونم چی کنم از دستش؟

اینو هم بگم که ما هنوز نامحرمیم به هم

شايد بخاطر نامحرم بودنتونه عزيزم

بعدم وقتي زنگ ميزني

بهش بگو عزيزم دلتنگ صدات ميشم

اينقد دلم ميخواد زود به زود صداتو بشنوم

اخه ارامش ميگيرم

فقط يه صلوات واسه سلامتي جنينم،،بمون برام جگر گوشه ي مامان

خب نامزدی رو گذاشتن واسه شناخت دیگه، ببین با کدوم رفتاراش حال میکنی از کدوما بدت میاد یه جا یادداشت کن سبک سنگین کن بعد تصمیم بگیر، قرار نیس حتما بشه که

تو رابطه‌ای که قراره همش اشتباهات طرفو ببخشی... یه بار خودتو برای انتخاب اشتباهت ببخش و تمومش کن :)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ما هم نامحرميم، اما تلفنی تقریبا زیاد صحبت میکنیم، ببین تیپ آدما متفاوته نميشه گفت بی احساسه شاید کم حرفه، من خودم همينجوريم اصلا حرفی برای گفتن ندارم،اوایل نامزدم میگفت چرا تا من زنگ نزنم تو نمیزنی ، بعدشم انقد از ااتفاقاي وز خودش با جزئیات میگفت که کم کم منم راه افتادم، بنظرم شمام همین کارو کن، چندروز تو یه ساعتی که میدونی کار نداره و میتونه صحبت کنه زنگ بزن سعی کن به حرفش بیاری، بعد از 1_2 هفته خودش عادت میکنه بهت زنگ میزنه 

2738
شايد بخاطر نامحرم بودنتونه عزيزم بعدم وقتي زنگ ميزني بهش بگو عزيزم دلتنگ صدات ميشم اينقد دلم ميخو ...

آخه نامحرمیم .خجالت میکشم از این جور حرفا بزنم

اصلا بهش نگفتم دلم برات تنگ شده .خوب اون باید شرو کنه اول از این جور حرفا بزنه بعد من 

منم دیگه بهش زنگ نمیزنم وقتی دیدم اینطوریه

ولی خیلی دلم براش تنگ شده ولی اونو نمدونم

ما هم نامحرميم، اما تلفنی تقریبا زیاد صحبت میکنیم، ببین تیپ آدما متفاوته نميشه گفت بی احساسه شاید کم ...

خودش میگه کم حرفم .در ضمن فوق العاده خجالتی ، منم خودم خجالتیم، ولی خوب به اندازه اون فکر نکنم 

نمدونم، ولی فرزان جان خوب به نظرت هرچقدم خجالتی باشه نباید یه تماس با من بگیره حداقل هفته ای یبار!

خیلی ناراحتم از دستش نمیتونمم چیزی بهش بگم 

حرف درستو حسابی هم نمیزنیم با عم همش میریم تو حاشیه

ینی میگی بهش زنگ بزنم در حالی که اون زنگ نمیزنه؟

به نظرت کار خوبی کردم ت ل گ ر ا م مو قطع کردنم؟

خب نامزدی رو گذاشتن واسه شناخت دیگه، ببین با کدوم رفتاراش حال میکنی از کدوما بدت میاد یه جا یادداشت ...

این رفتارش واقعا کلافه ام میکنه ولی در کل پسر خوبیه، حالا دیگه نمدونم اگه که باطن چیز دیگه ای باشه!

ما هم نامحرميم، اما تلفنی تقریبا زیاد صحبت میکنیم، ببین تیپ آدما متفاوته نميشه گفت بی احساسه شاید کم ...

اصلا نمدونم چی بپرسم ازش !

احساساتم کور کرده با این محتاط بودنش تو ارتباط! 

2706