2737
2734
عنوان

رستاااا هستم عروسیم تموم شد☺️

16749 بازدید | 136 پست

دیشب عروسیم بود پریشب حنابندونم

تو عروسیم خیلی خوب شدم همه میگفتن😍😍😍‌

مخصوصا میکاپم

همه چیز هم عالی بود البته اگه غش کردنم توی باغ و عمارت رو فاکتور بگیریم😑

در این زمانه بی هیاهوی لال پرست                                    خوشا ب حال کلاغان قیل و قال پرست                               چگونه شرح دهم لحظه ،لحظه خود را                             برای ای همه ناباور خیال پرست😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

غش کردنم هم بخاطر خستگی شدید و بیش از حد بود😑

در این زمانه بی هیاهوی لال پرست                                    خوشا ب حال کلاغان قیل و قال پرست                               چگونه شرح دهم لحظه ،لحظه خود را                             برای ای همه ناباور خیال پرست😊
2738
بچه ها کلی دیشب برات تاپیک زدن خوشبخت شی عزیزم

کدوما؟

میشه لینک بدی؟

خوشبخت شی عزیز

غش چرا؟

خدایا نه بهم پول دادی😒 ن اخلاق دادی😒 ن جذابیت دادی😒 ن شوهر با شعور دادی😒 تو ایرانم ب دنیا اومدم. خداوکیلی بگم خدایا شکرت! خودت خندت نمیگیره😢😆 نمیگی الناز بسه😂😂انقد تیکه ننداز😒😂 هر کی اذیتم میکنه و دلمو میشکنه ؛تو بجاش روز ب روز خوشبخت ترش میکنی😡😓 اونوقت کافیه یک نفر یک آه کوچیک از من بکشه میزنی کجم میکنی😢 خدایا چرا ب پرونده های من رسیدگی نمیکنی نوکرتم😥😢
بچه ها کلی دیشب برات تاپیک زدن خوشبخت شی عزیزم

اره خیلی باحال بود کلی خندیدیم.

رستا تیکرت را بردار دیگه

😘😘😘خدای مهربون عشقم و ثمره ی عشقم راخودت واسم حفظ کن    تیکر تولد دوسالگی دخترمه.
2706