2733
2734
عنوان

تصمیم گرفتم تو زندگی با شوهرم...

| مشاهده متن کامل بحث + 1531 بازدید | 162 پست
حتما ساکت باش اما نه باقهر با مهربونی انگار ک عوض شدی ببین غراتو برا خودت بنویس و پاره کن میدونم چقد ...

جوری که برام‌مهم نباشه که اون چه رفتاری داره اره؟

ن بابا شوهر من برامن میمرد فک کن نمیتونست یدقه ازم جدا شه بعد تا ازم سرد شده بود روزای تعطیل منو میپ ...

ینی واقعا ازین که ما از رفتارا بدشون شاکی میشیم سرد میشن خیلی پرروان بابا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جوری که برام‌مهم نباشه که اون چه رفتاری داره اره؟

اره تا بتونی غر نزنی سعی کن یکم سرتو گرم خودت کنی یا هی ازش تعریف کن مثلا بگو تو فامیلمون تو از همه بهتری یا حرفاشو تایید کن بگو تو خ فهمیده ای بعد اینا خودش نرمش میکنه چون انتقاد یعنی ک من تورو قبول ندارم اما تعریف یعنی قبولت دارم

[QUOTE=64768228]تا یکم نقم میزنم میگه خستم کردی فللان و بیسان موندم چجوری باشم واقن[/QUOبه خودت برس هم ظاهر هم تفریح اما بی محلی نکن بهش عادی باش خودش میاد سمتت مردا مثل سایه هستن خیلی بری دنبالشون بهش نمیرسی

2731
ینی واقعا ازین که ما از رفتارا بدشون شاکی میشیم سرد میشن خیلی پرروان بابا

میدونی ما باید بلد باشیم درست انتقاد کنیم تو روانشناسی میگه وقتی میخای ب یکی ناراحتیتو بگی اول جملتو با من شروع کن مثلا نگو تو ذفتی اینکارو کردی من اعصابم خرد شد بگو من خیلی ناراحت شدم چون فک کردم تو اون کارو کردی منو دوستنداری 

اره تا بتونی غر نزنی سعی کن یکم سرتو گرم خودت کنی یا هی ازش تعریف کن مثلا بگو تو فامیلمون تو از همه ...

تصمیم گرفتم نه دیگه بزنگم بهش نه اس بدم تو خونه هم عادی و سرسنگین شایدخسته بشه بیاد سمتم اگ هم نیومد یعنی اینجوزی راحته و دیگه دوسم نداره

متاسفانه شوهرمن متاد شده با این تفاوت ک میگی هفته ای یبار تفریحی...

نذار ادامه بده این خودش معضل عزیزم

به اینا نگاه کنید👈🏻😐😐😐😐😐😐😏😏😏😏😒😒😒😯😯😯اینام دارن به شما نگاه میکنن نه؟😳😳😳😳😳😱😱😱😱😐😐خواستم متوجهتون کنم خب من برم دیگه🗿👩‍🦯
من اینکارارو کردم بدتر رفت سمت دوستاش نمیدونم والا

وااای خب اینا ک گفتی ینی باس من یه ادم مظلوم بدبخت جلوه بدم خودمو خیلی سختمه مامانمم همینجوری بود پایان خوشی نداشت

وااای خب اینا ک گفتی ینی باس من یه ادم مظلوم بدبخت جلوه بدم خودمو خیلی سختمه مامانمم همینجوری بود پا ...

ن بدبخت نباش غر نزن ب قول خودشون ی مدت دندون رو جیگر بزار وگرن فراری میشه ازت خب