2752
2734
عنوان

تصمیم گرفتم تو زندگی با شوهرم...

| مشاهده متن کامل بحث + 1531 بازدید | 162 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نه غیرتیه خیر سرش

پس همین کارو کن اول همه کارا سخته اما اگه اراده کنی سریع پیش میری بعد ها هم انشالله کارت به جدایی نکشه اگه خدایی نکرده مجبورم شدی جدا بشی کارایی مثل آرایشگری حالا یه رشتش تخصص داشته باشی و یاد بگیری هست که درآمد داشته باشه و انجام بدی

به اینا نگاه کنید👈🏻😐😐😐😐😐😐😏😏😏😏😒😒😒😯😯😯اینام دارن به شما نگاه میکنن نه؟😳😳😳😳😳😱😱😱😱😐😐خواستم متوجهتون کنم خب من برم دیگه🗿👩‍🦯
اونم منو دوستداره زیاد اما نمیدونم در این حد یا نه...باباش عذابم میده

اگه دوستت داره واسه زندگیتون تلاش کنید راحت همو از دست ندید اگه اعتیاد نداره خداروشکر اگه داره حتما درمان بشه اگه نخواست دوستم به پاش نسوز اعتیاد خطرناکه اما تا جای ممکن کمک کن و بهش گوشزد کن یه بار برای همیشه ترک کن

به اینا نگاه کنید👈🏻😐😐😐😐😐😐😏😏😏😏😒😒😒😯😯😯اینام دارن به شما نگاه میکنن نه؟😳😳😳😳😳😱😱😱😱😐😐خواستم متوجهتون کنم خب من برم دیگه🗿👩‍🦯
مرسی باشه عزیزم برام دعا کنین

حتما چشم عزیزم😘😘

بچه ها دعا هم بکنید؛بگید خدایا اگه ادامه این زندگی با شوهرم به صلاحمه خودت درستش کن اگه هم نه که هر چی خودت میدونی🙏

منم واستون دعا میکنم🙏✌😘💕💕

راسنی مامانم تعریف میکرد جوون بوده ی دوستاشون معتاد بوده زنش میره دعا نویس ی دعا میده مامانم با چشما ...

نمیدونم دنیای عجیبیه 😊