2733
2734
عنوان

تموم كردن رابطه

| مشاهده متن کامل بحث + 7059 بازدید | 180 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

طلاق نگرفتم. رابطمون بعد از  چند سال كشمكش تموم شد.هر كارى كردم اين چندسال. اما مشكلاتمون ...

هرچی بصلاحت باشه عزیزم همیشه چیزی زورکی ازخدانخواه منم موقع که باشوهرم دوست بودم یک مدت قهربودیم شب روزگریه دعامیکردم بهم رسیدیم ولی فکرشونمیکردم ازنجوری باشه فکرکنم به زورازخداخواستم

2731

کسی که من دوسش داشتم بشدت پول پرست بود واینکه اندازه من دوسم نداشت...اسمشو توی گوشیم به این دوصفت سیو کردم...هروقت دلم تنگ میشد که برم بهش پیام بدم پول پرستو که میدیدم پشیمون میشدم...اون فقط بخاطر پول منو ول کرد ورفت بایکی دیگه...تو هم همین کارو بکن.

2740
طلاق نگرفتم. رابطمون بعد از  چند سال كشمكش تموم شد.هر كارى كردم اين چندسال. اما مشكلاتمون ...

منم 1ماه پیش کات کردم درصورتی ک چن سال با هم بودیم خیلی حالم بد بود البته گاهی میومد دایرکت تا اینک 4شب پیش گفت فراموش کن منم فراموش کردم ولی الان دوباره اومده دایرکت و حرف از افسردگی و پوچی میزنه و میگ دلم تنگ شده واز اینا ولی من همون دوشب پیش دیگ نمیدونم معجزه شد انگار کلا دیگ ناراحت نیستم از جداییمون

هر راهى رفتم درست نشد. بهم ميگه فراموشم ميكنى. خوب ميشى. ديگه طاقت ندارم. چرا خدا واسم كارى نميكنه.

استارتر من بخاطر یه نفر چند تا خواستگار خوب رو رد کردم ولی اخرش سر یه موضوع کوچیک جدا شدیم.اونم مطمئن بودم دوسم داره ولی یه جورایی دو دل شده بود و منو از سر خودش باز میکرد و میگفت من نمیتونم خوشبختت کنم.این حرفا چرته کسی که مطمین باشه از درستی رابطش و یکیو با تمام وجود بخواد فکر این چیرا رو نمیکنه و فقط به فکر وصاله حالا چه موقعیتش جور باشه چه نباشه

با خدا باش پادشاهی کن👑👑👑بی خدا باش هر چه خواهی کن
2706