2733
2739
عنوان

تموم كردن رابطه

| مشاهده متن کامل بحث + 7059 بازدید | 180 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

به نظر من هیچوقت فراموش نمیشه.یه تیکه از قلب آدمو میکنه وبا خودش میبره وهیچوقت نمیتونیم یا نمیخوایم که فراموشش کنیم.ولی زندگی بدون اونم جریان داره

یه"آنه"ی درون دارم.که نمیدونه با تکرار غریبانه ی روزهاش چه غلطی بکنه  
2740

عزیزم بنا به تجربه میگم سعی نکن فراموشش کنی چون بدتر میاد تو ذهنت حتی تو خوابت حتی به نظر من بهش فکر کن به جداییت بیشتر اینکه اگه دوستت داشت اینجوری نمیشد ...

بعد یه مدت برات کم رنگ میشه ولی فراموش به هیچ وجه...میره یه گوشه از ذهنت میشه ولی دیگه اذیتت نمیکنه

میشه برات تجربه ی زندگی

و اینکه سعی نکن جاش کسیو بیاری و به این زودیا با کسی باشی بذار فرد جدید که میاد تو زندگیت برا خودش جای جدید و منحصر به فرد خودشو داشته باشه نه اینکه جای کس دیگه رو پر کنه

طلاق نگرفتم. رابطمون بعد از  چند سال كشمكش تموم شد.هر كارى كردم اين چندسال. اما مشكلاتمون ...

به کسی که قدرتو نمیدونه نبودنتو هدیه کن....این جمله ای بود که،من برای تسکین دردم میگفتم...دلتنگی شباش نابودت میکنه ولی باید قوی بشی..

به نظر من انتظار نداشته باش کامل فراموشش کنی،تو بعضی اتفاقا و مکانا مثل یه جرقه میاد تو ذهنت.

من یه دفعه ای تموم نکردم فقط کم کم رابطمو کم کردم و سرد شدم اما مثل معتادی که بهش مواد نمیرسه از شب تا صبح تو جام ضجه میزدم،بعد یه مدتم خیلی اتفاقی با همسرم آشنا شدم و تازه فهمیدم که علاقه و دوست داشتن چی هست!الان هیچ حس خاصی بهش ندارم و امیدوارم خوشبخت بشه اما خاطره ها هیچوقت دست از سر آدما برنمیدارن

به نطر من ورزش کن حتما،و اینکه سعی کن یه مدت فقط از زندگیت لذت ببری بدون فکر به هیچ خری...

بشین به بدیاش فکر کن فکر کن چه ساده ازت گذشته ویادت باشه که همیشه مرد باید دنبال زن باشه وقتی یه مردی میگه خوشبخت میشی یعنی تورو با یکی دیگه میتونه تصور کنه بزارش لاجرز دیوار به بدیاش فکر کن از چشمت میوفته