2752
2734
عنوان

ماجرای خرید خونه من و دردسر هایی که برام ایجاد میکنن

| مشاهده متن کامل بحث + 1581 بازدید | 67 پست
اونقد فضولن که نشستن حقوق من و شوهرم و تمام حسابهامونو حساب کردن به بابام گفتن این ۵۰تومن کم داشته ا ...

وای چقدر حسودن میفهمم چی میگی فقط دوری کن ازشون فقط دورررررییییی 

تازه از حبس برگشتم🕵️‍♂️

دیدن نمیتونن از من و شوهرم امار در بیارن زنگ زدن به هفت پشت غریبه ها که اینا کجا خونه خریدن بچه ها بخدا دارم سکته میکنم

خدا شاهده من و شوهرم برای همه خوب میخواهیم و حتی شوهرم با زور برای دوست و فامیل خونه میخره البته پولش رو نمیده ها ولی با فکر درست هدایتشون میکنه حتی میره خودش خونه پیدا میکنه و صداشون میکنه که این خوبه بخرید

همش مهمونی میگیریم و با همه رفتار خوب داریم برای همه ارزوی خوشی داریم برای همین خواهرش که دشمن ماست تو قهر که بودیم برای بچه هاش ساعت فرستاد اما اون در کمال بی شخصیتی پس فرستاد . اما اونا از بچه من متنفرن فهمیدن میره کلاس پیانو دارن خودشونو پاره میکنن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خوب هرکی گفت اونا همچین حرفی زدن، بگو از همون جایی که اونا پولدار شدن ما هم اوردیم عجب ادم هایی پید ...

به من که نمیگن پدر پیرم رو اذیت میکنن بابام اب شده از استرس

کات کردم اونا ول نمی کنن میگن تا بدبخت نشی ولت نمیکنیم

میدونم چی میگی مثل جاری و برادرشوهر من به خدا انقدر سرشون تو زندگیم بود که تا هرکاری میکردیم اونا میفهمیدن.تنها راهی که برا خودم دیدم این بود که ازشون فاصله بگیرم نزارم چشمشون تو زندگی من باشه.

تازه از حبس برگشتم🕵️‍♂️

چقدر بدِ که اینجور دو طرفه وصلت کردن ادم از دادشش و خواهرش بیفته خوشم نمیاد.

منو داداشم که واسه هم جونمونم میزاریم.اما مشکلتون اینه خانواده های همسراتون مشترکه.

ببین مثلا من خواهرشوهرم هنوز مجردِ ما چندین سال ازدواج کردیم خونه نخریدیم فعلا .پدرشوهرم ۳تا داره بعد همش مادرشوهرم میگه یکی بیاد دخترمو بگیره یکی از این خونه ها رو بدم این خودش میشه شروع تبعیض و اختلاف؛مسلما اینکارو کنه آدم اعتراضش در میاد.اماالان داداشت داره و شما فقط یه وام گرفتید.نباید ناراحت شه بهرحال خونه دار میشید .نمیدونم شاید قبلا از پدرتون خواسته و برا اون اینکارو نکرده؛الان پدرشوهر شمام بیاد اینکارو کن شاید شما و شوهرتونم ناراحت شید.نمیشه گفت حق با کیه.

پسر گلم خوش اومدی👪برای سلامتی محمد حسینم  یه صلوات مهمونم کنید
حالا خوبه دو طرفه اید حرفی نمیونه. البته یه چیزی اگر پدرشوهرت برای زن داداشتم اینکه رو میکرد شما وا ...

چرا من تا حالا صد بار وام گرفتم همش رو تسویه کردم چون خوش حسابم همه ضامنم میشن.اونا فضول و حسودن دردشون من نیستم با همه همین کارا رو کردن

اونقد فضولن که نشستن حقوق من و شوهرم و تمام حسابهامونو حساب کردن به بابام گفتن این ۵۰تومن کم داشته ا ...

استارتر من کارشناس مشاوره نیستم ولی فکر میکنم خودتون هم بی تقصیر نیستین همه ی زندگیت رو پیش بقیه میریزی تو دوری خب معلومه این چیزا هم پیش میاد 

بازم ببخشید 

اول فکر کردم داداشت ممکنه به پول احتیاج پیدا کنه حالا که به فکرشم نمیرسه که با سندباباتون وام بگیره ...

داداشم از مادر از من جداس و مادرش به شدت پولداره و همه چی بهش میده اما مشکل اینا اینه که چرا ما داریم پیشرفت میکنیم

من فکر میکنم تبعیض بینتون قائل میشن پدرتون به جای مدیریت چرا باید استرس بگیره؟

ن پدرم ۱۵سال پیش ۱۰ملیون به داداشم داد که مغازه خرید که الان ۱ملیارد شده البته کل پول مغازه ۶۰ملیون بود پدرم خیلی ادمه منصفیه ولی ضعیفه و همه بچه هاش اذیتش میکنن

داداشم از مادر از من جداس و مادرش به شدت پولداره و همه چی بهش میده اما مشکل اینا اینه که چرا ما داری ...

اها که اینطور خُب پس دیگه اختلاف ریشه ایه.عزیزم مادرشون هرچی هم پولدار باشه هیچ ربطی نداره پدر برای جفتتونه منتها فکر میکنم فقط شما بهره میبرید و پدرتونم خوب حمایتتون میکنه .درد داداشتون اینه که بینتون اختلاف قائل میشن این بزرگترین شکاف و اشتباه پدرتون هست که بچه هاشو فرق میندازه و به جون هم میندازه.

پسر گلم خوش اومدی👪برای سلامتی محمد حسینم  یه صلوات مهمونم کنید
داداشم از مادر از من جداس و مادرش به شدت پولداره و همه چی بهش میده اما مشکل اینا اینه که چرا ما داری ...

میدونم الان اوضاع همه همینه تو خانواده ها به جای که دست همه بگیریم پای هم میگیریم

2706