2733
2734
عنوان

ماجرای خرید خونه من و دردسر هایی که برام ایجاد میکنن

| مشاهده متن کامل بحث + 1581 بازدید | 67 پست
استارتر طلاق بگیر راحت میشی (اولین راه حل تمام نی نی سایتی ها برای هر چیزی)

شما اینو تو تمام تاپیکها اول کاری مینویسی

دست و پا گیر ترین منتظرَت من هستم...بخورَد توی سرم ناله ی یا بنَ الحسنم..اللهم عجل الولیک الفرج
من از بابام پول نگرفتم اما رو سند خونه بابام وام برداشتیم که اگه اونا بفهمن بیچاره بابام رو زنده به ...

به اونا نشون ندی 

یه جوری هم باهاشون حرف بزن بگو پول خونه رو همیشه خدا جور میکنه خدا به همه بده بگو طلا فروختم و هزار جور قرض کردم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
جالبه بدونید برادرم میلیاردره و تمام زندگی من فقط ۳۰۰ ملیون هست

خوب هرکی گفت اونا همچین حرفی زدن، بگو از همون جایی که اونا پولدار شدن ما هم اوردیم

عجب ادم هایی پیدا میشن ها

چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد، من نه انم که زبونی کشم از چرخ فلک

امان از تنگ نظران هرچی هست زیر سر زنداداشته😈بیخیال این حرفا خوشحال باش خونه خریدی به هیشکی هم لازم نیست توضیح بدی همیشه جوری رفتار کن که کسی به خودش اجازه نده بیش از حد سر از کارات در بیاره.

تازه از حبس برگشتم🕵️‍♂️

حالا خوبه دو طرفه اید حرفی نمیونه.

البته یه چیزی اگر پدرشوهرت برای زن داداشتم اینکه رو میکرد شما واکنشتون چی بود؟

تازه بفهمن مگر قرار نیست خودتون وام رو پس بدین🤔

دست و پا گیر ترین منتظرَت من هستم...بخورَد توی سرم ناله ی یا بنَ الحسنم..اللهم عجل الولیک الفرج

اونقد فضولن که نشستن حقوق من و شوهرم و تمام حسابهامونو حساب کردن به بابام گفتن این ۵۰تومن کم داشته از کجا اورده میگم ادم های فضولی که تو عمرتون ندید گیر من اومدن . خودشون دارن ویلا میسازن باید سرشون گرم خودشون باشه اما سرشون تو کار های منه . من اصلا ۱سال هیچکدومشون ن خواهر شوهر ن مازگدرشوهر ن داداشم رو ندیدم و حرف نزدم. به صورت ناشناس به من اس میزنن اعصابمو خور کنن منم جواب نمیدم دارن دیوونه میشن

مادرشوهرم امروز زنگ زد به شوهرم که تو منو تو خیابون دیدی ولی رفتی شوهرم جیغ میکشید چرا دروغ نیگی اونم نفرین کرد شوهرمو بعد قط کرد

اونقد فضولن که نشستن حقوق من و شوهرم و تمام حسابهامونو حساب کردن به بابام گفتن این ۵۰تومن کم داشته ا ...

تو داستان شما انگار خانواده شما پشت شما و خانواده اونا پشت دخترشونن.این جنگ جنسیتی کی تموم میشه!

2706