2737
2734

بخودشم امروز گفتم جدی نگرفت. فردا میرم دنبال ماجراهایی طلاقhttps://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=1939864&slug=من-چکار-کنم-با-مادر-و-پدرم&postId=64726542

زندگیه منی تو...... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

يعنييي چي ميخواين طلاق بگيرين!؟؟؟

اين كاربري و توي روزاي سخت زندگيم ساختم، الان ك بعداز ٢ سال ازاد شد و دوباره ياد اون روزا افتادم فقط ي چيزي توي ذهنم اومد كه هيچ چيز ارزش ناراحتي و نداره من واااقعا حس و حال اون روزام و فراموش كردم و الان يه شدت خوشحالم كه دعاهام و خدا مستجاب نكرد، خدايا شكرت
2738
توکه تواون تاپیکت ازشوهرت طرفداری کردی چریمخای ازش طلاق بگیری جی شد مگه

طرفداری کردم چون حس کردم حق با ماست

اما همه گفتن نه کار من اشتباه بوده. در اصل شوهرم مقصره

زندگیه منی تو...... 

چند سالته؟ تاپیکتو خوندم خیلی مسخره بود مشکلت که بخای بخاطرش طلاق بگیری. عموما بخاطر اعتیاد و ....... چیزای مهمتر طلاق میگیرن نه بخاطر بچه بازی. 😉

خدایا بخاطر همه داشته ها ونداشته هایم شکر.
واااا بخاطر گوشی فقط!!!! خوش بحالتون بی مشکلین

بی مشکل نیستم. هزار یک مشکل دارم 

دیگه کشش ندارم همه رو از خودم راضی نگه دارم

هیچکس بمن فکر نمیکنه نمیبینن  ذره ذره دارم آب میشم

زندگیه منی تو...... 

دیوونه نشو 😕 حق با همسرتو و تو بوده مادر پدرن احترامشون واجب ولی اون گوشی پولشو همسرت داده درثانی مادر پدرت باید بزرگواری میکردن و درک میکردن که ازدواج کردی و همسرت غریبه اس نباید کاری کنن که شرمنده ی شوهرت بشی یه گوشی برای بابات چیزی نیس ولی برای همسرت که با غیرت و شرف میره کار میکنه عرق میریزه خیلیه اگه بابات خیلی مرده وقتی گوشیت خراب بود و میدید دستتون تنگه واست گوشب میخرید 

دمپایی تا دیسین کَلّوزَ😛  آدام آداما بیدفعه دییر 💁 لایک الموندا 😯   
2706