2733
2739
عنوان

آپنه خواب

5556 بازدید | 16 پست

سلام خانوما میدونم اینجا سایت پزشکی نیست ببخشید 

ولی کسی هست که این بیماری رو داشته باشه؟ درمانش چطوریه؟ من چند روزه با احساس خفگی از خواب بیدار میشم با خروپف های شدید و سردرد...اصلا ممکنه که این بیماری یه دفعه ای بروز کنه؟ لطفا اگه تجربه دارید راهنماییم کنید ممنونم🙏🙏🙏

عزیزم اپنه ک قطع تنفس به مدت ۱۵ ثانیه هست احتمالا شما دیس ‌پنه یا زجر تنفسی داری ،وعده شام رو بسیار سبک ‌و کم حجم بخور شبا به پهلو بخواب جایی بخواب ک اکسیژن خوب بهت برسه و بالش خوبی رو هم برای خوابت انتخاب کن 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

قبلا منم همین مشکلو داشتم ، جوری که اوایل فک میکردم شبایی ک پرخوری میکنم اینجوری میشم ولی بعدش برای درمان  پیش ی دکتر متخصص خواب. تو این مدت که تحت نظر دکتر برای درمان آپنه خواب  بودم فهمیدم مشکل من چی بود و باید چیکار می کردم. الان از وضعیت خوابم راضی م.

2738
چیکار کردی بمام بگو  منم اینجوریم

پدرم این مشکل رو داشت بعد رفت پیش یه دکتر طب سنتی دکتر جعفری کرجه دوتا عرق داد و داروی امام رضا و بلغم اصلیش که رو بابام خیلی تاثیر داره داروی اسم و الرژی دست ساز دکتره خودش فقط می دونه توش چیه  اکر مصرف کردید و خوب شدید برای پدر و مادرم دعا کنید 

شماره منشی دکتر جعفری 

09366262664

اگر تونستید ادرس بگیرید کرجه حضوری برین اگر نتونستین تلفنی با دکتر حرف بزنین بعد این که حتما این عرق اسم و الرژی این دکتر امتحان کنید پدرم خیلی ناجور بود این قطع نفساش واسه همین وقتی می دیدمش دلم اتیش می گرفت توکل برخدا امتحان کنین 

من همسرم مشکل خر و پف داشت شبا به شدت خروپف میکرد یکی از دوستامون ارمین اکبری رو بهمون معرفی کرد برای درمان رفتیم پیشش همسرم الان بهبود پیدا کرده خداروشکر دکتر خیلی خوبی بود

برای درمان آپنه خواب من ی دکتر خوب رو بهتون معرفی میکنم، دکتر ریحانه حیدری، مطب اش هم تهرانه. من خودم آپنه خواب داشتم و عمل جراحی شدم

خداروشکر الان کاملا مشکلم برطرف شده و خیلی از کارش راضی بودم. شماره مطبشو دارم 

09358788686

2706