2737
2734
عنوان

با ازدواج زیر بیست سال موافقین؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 609 بازدید | 102 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چند سالگی ازدواج کردی؟؟چرا درستو الان ادامه نمیدی؟؟پیام نور بخون اگه نمیتونی بری سر کلاسا

۱۵ سالگی ازدواج کردم الانمو۲۷ سالمه بچه دار نمیشم بخاطر همون سن کمم هر بلایی سرم اومد از سن کمم بود دیگه دل و دماغ درس و کتاب و ندارم فقط زندگیم شده گریه 

خدایا این فرشته کوچولو رو  بعد ۱۴ سال با این زلزله و تنش عصبی و لخته برام نگه دار خدایا تنها امیدمه بخاطر این بچه ۱۲ بار عمل رفتم خدایا از جونم گذشتم چه شماتتا که نشنیدم برام نگهش دار یا ارحم الراحمین

اگه خود دختر فهمیده باشه و پسر هم واقعا از نظر اخلاقی خوب باشه و ثبات داشته باشه چرا که نه. 

در کنار هم جوونی میکنن.

بستگی به انتخابت داره. مشاوره بهتره. 

اینجا هر کس نظرش رو براساس زندگیش میگه. 

من الا 27 سالمه. میگم کاش زودتر ازدواج میکردم. 

2728

از نظر من زیر سی سال نباید دخترا ازدواج کنن اما خوب یکی میخاد ازدواج کنه به هر دلیلی

خودش میدونه

یکی از زیر دست بابای سخت گیر یا هزار فورث ماژور دیگه میخاد نجات پیدا کنه و دقیقاااا خاستگار خوبم داره خوب دیگه باید بره

🍃🍃🍃

من 18 عقد کردم 19 عروسی 20 هم دختر گلم به دنیا اومد قبلشم 2 سال دوست بودیم واقعا تا الان نشده که حتی یه لحظه هم از ازدواجم پشیمون شده باشم الانم که نی نی دومم دو هفته دیگه به دنیا میاد😁😁😁

از زندگیم خیلی راضی ام❤️❤️❤️

به بعضیا هم باید گفت :::: هرچقدرم که گنده باشی دیگه گنده تر از زمین که نیستی..... هستی؟؟؟؟؟؟ زمین با همه ابهتش زیر پای         منه پس_________________بکش کنار____________________               
۱۵ سالگی ازدواج کردم الانمو۲۷ سالمه بچه دار نمیشم بخاطر همون سن کمم هر بلایی سرم اومد از سن کمم بود ...

یه تکونی بخواد بده عزیزم

حالا یه انتخاب اشتباه تو ۱۵ سالگی کردی قرار نیست همه عمرتو به حسرت بگذرونی

زندگیم همش بچه نیست

کنکور بده دانشگاه برو یه رشته ورزشی که علاقه داری ادامه بده

چرا گریه کنی

مگه با گریه چیزی درست میشه

فقط خودتو پیر میکنی

اونقد درس خوندن خوبه

من وقتایی که درس میخونم همه دنیا  رو فراموش می‌کنم

بعد یه تخصص یاد میگیری شاغل میشی و امید به زندگی پیدا میکنی

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
2738
من 18 عقد کردم 19 عروسی 20 هم دختر گلم به دنیا اومد قبلشم 2 سال دوست بودیم واقعا تا الان ن ...

ماشالا چه پشتکاری😅😅خدا ببخشه برات دوستم

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
ماشالا چه پشتکاری😅😅خدا ببخشه برات دوستم

😄😄

مرسی عزیزم

به بعضیا هم باید گفت :::: هرچقدرم که گنده باشی دیگه گنده تر از زمین که نیستی..... هستی؟؟؟؟؟؟ زمین با همه ابهتش زیر پای         منه پس_________________بکش کنار____________________               
😄😄 مرسی عزیزم

اختلاف سنی بچه هاتچقدره؟؟

اختلاف سنی بچه هاتچقدره؟؟

4 سال