2733
2734
عنوان

عكس دستاتون با عشقتون

| مشاهده متن کامل بحث + 10240 بازدید | 195 پست
می خوااای ببینی کی ناخوناشو نگرفته؟؟؟

واای من دیشب خواااااب دیدمممم..خواب ک چی بگم کابوووس بود...دیدم رفتم مدرسه😲😲😲

با این ناخنای درازم..بعد مدیر داشت ناخنارو نگاه می کرد😨😨

نمیدونم تا کی باید کابوس مدرسه ببینم😕😕

مامانم ک همیشه خواب میبینه بدون مدرسه داره میره مدرسه...فکر کنم ارثیه این خواب دیدنامون واسه مدرسه😓

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
واای من دیشب خواااااب دیدمممم..خواب ک چی بگم کابوووس بود...دیدم رفتم مدرسه😲😲😲 با این ناخنای دراز ...

هههه

شخصيت من چيزي ست كه من هستم!اما برخورد من بستگي داره به اينكه تو چه برخوردي داري!!!
واای من دیشب خواااااب دیدمممم..خواب ک چی بگم کابوووس بود...دیدم رفتم مدرسه😲😲😲 با این ناخنای دراز ...

برای ما به خدا پیش دانشگاهی بودیم اواخر سال

تو ورودی مدرسه هم ناخن میدید

هم ابرو

هم شلوار

یعنی ایست بازرسی بوود به خداااا،اخه

خداازش نگذره چه قد بد گذروند به ما

غمگین نباش... حال جهان خوب میشود :) 🌿
برای ما به خدا پیش دانشگاهی بودیم اواخر سال تو ورودی مدرسه هم ناخن میدید هم ابرو هم شلوار یعنی ا ...

واي چقد مسخره

شخصيت من چيزي ست كه من هستم!اما برخورد من بستگي داره به اينكه تو چه برخوردي داري!!!
یه بار اومد کلاس کیف همه رو بگرده  حالا چرا چون بوی عطر میومد  میگفت یکی عطر زده

اره اسپري ممنوع بود

یبارم ک مدیرمون کلاس مازو کلا برد دفتر گف شما ک صورتتون رو اصلاح میکنین مادرای بی شخصیت دارین..بهتون ادب یاد  ندادن.. شعور خانوادگی ندارین

ما همه اینجوری بودیم😲😲😲😲😲