2733
2739
عنوان

عكس دستاتون با عشقتون

| مشاهده متن کامل بحث + 10221 بازدید | 195 پست
آره باهاش سرسنگین باش جلوش دامن بپوش تا بچزونیش💔💔💔😅😅😅

اره جلوش خیلی به خودم می رسم تا چشاش درآد ! همین رژ و شورت قرمز تا حالا زندگی ما رو گرم نگهداشته 😁😐

لَا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ اللَّهِ ❤️❤️❤️ اِنّ مَعَ العُسْرِ یسْراً ❤️❤️❤️ تیکر آزمونمه 💪 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عشقت عشق جدید نمی خواد؟😅

تاپیک خیانتو بزنم😭😭😭الهی به بالش سرد بخوری که عشقمو میخوای ازم بگیری😢

《••°♧👑سوگلی السَلطَنه بانویِ اَولِ دَربار👑♧°••》خدایی سگل دیگه خیلی داغانه همون سوگول صدام کنین😥😥(سوگل درسته).(( خودم خواستم))
2731
منم اومدم فقد چشمم در بیاد😂😂😂😂😂

نه پس اون گیاها مگه عشق نیستن 😅😅😅😍😍😍

《••°♧👑سوگلی السَلطَنه بانویِ اَولِ دَربار👑♧°••》خدایی سگل دیگه خیلی داغانه همون سوگول صدام کنین😥😥(سوگل درسته).(( خودم خواستم))
😍😍😍😍😍ینی واقعا عشقامن..نباشن میمییرم

مامان من ك ي برگ گلش بيوفته عزا داري ميگيره

شخصيت من چيزي ست كه من هستم!اما برخورد من بستگي داره به اينكه تو چه برخوردي داري!!!
2738
مامان من ك ي برگ گلش بيوفته عزا داري ميگيره

واااییی منم😐😐😐انقدر باهتشون حرررررف میزنم یهو میبینم مامانم میگه بله بلههههه میگم بت تو نیستم با کلام دارم میحرفم😻😎زیر لب دعا میکنه برام😲

واااییی منم😐😐😐انقدر باهتشون حرررررف میزنم یهو میبینم مامانم میگه بله بلههههه میگم بت تو نیستم با ...

هههه😂

شخصيت من چيزي ست كه من هستم!اما برخورد من بستگي داره به اينكه تو چه برخوردي داري!!!
می خوااای ببینی کی ناخوناشو نگرفته؟؟؟

ههه اره

تنبيه ميخوام بكنم😂

برق ناخنم حق نداري بزنيدا

2706