2733
2734
عنوان

نمی دونم باهاش باید چکار کنم؟

598 بازدید | 9 پست
دوستان ما تو شرکتمون یه منشی داریم که دختر خیلی خوبیه. البته از یه خانواده خیلی خیلی ضعیفه و کار هم خیلی بلد نیست.
از 2 سال و نیم پیش که من اومدم اینجا تقریبا هیچ پیشرفتی نکرده فقط تایپ میکنه و تلفن جواب میده اما خیلی خیلی گیج بازی درمیاره و اعصاب همه رو خورد میکنه
من تواین مدت خیلی کمکش کردم هم از نظر کار هم از نظر مالی و هم مسائل دیگه
اما واقعا اعصابمو خورد کرده چون اصلا سعی نمیکنه پیشرفتی داشته باشه اگر حرفی هم بهش زده بشه گریه میکنه
امروز باهاش دعوا کردم و گفتم دیگه هیچ حمایتی ازت نمی کنم چون اصلا دنبال یاد گرفتن نیستی
ولی بعدش عذاب وجدان گرفتم اصلا نمیدونم باهش چیکار کنم
اگه راه حلی به نظرتون میاد راهنمایی کنین لطفا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سعی کن کمکت رو بهش کم کنی الان اون روی شما تکیه کرده کم کم یادش بده که شما هم کار داری و وقتی براش نداری اونوقت سعی میکنه کارش رو درست انجام بده
فروش چای کاملا ارگانیک بدون افزودنی برای خرید چای ایرانی به ای دی teasaray@ مراجعه نمایید
خوب عزیزم وظایفشوبراش کتبی بنویس وبگو بایدطبق اوناعمل کنه ازش بخواه که اوناروبخونه وزیرشوامضاکنه که بعدااگرسرپیچی کردبتونی اخراجش کنی کارکه شوخی یابچه بازی نیست عذاب وجدان هم نداشته باش توکه حرف بدی نزدی
ثبت احوال در شناسنامه ام همه چیز را ثبت کرده است ......... جز احوالم
ببین کمک خوبه ولی اول مطمئن بشو که ازت سوئ استفاده نمی کنه و ببخشید خودشو به خنگی نمیزنه در ضمن من منشی هایی دیدم که از بس صبح تا شب چت می کنن دیگه فکرشون به کار نمی رسه همش ذهنشون مشغوله
مهم نیست که دور و برت پر از آدم باشه........مهم اینه که دور و بریات آدم باشن