2737
2739
عنوان

قارچ ناخنه این؟؟؟؟؟؟؟

547 بازدید | 14 پست

سلام،چند ماهه کاشت کردم،انگشت وسطی ضربه خورد،خیلی درد کرد بعد از زیر انگار چسبش کنده شد،منم مجبور شدم با چسب قطره ای بچسبونم تا کنده نشه،الان دیگه خیلی درد کرد،مجبور شدم بکنمش.زیرش نمیدونم چرا اینطوری شده،به نظرتون قارچ نباشه،چیکار کنم حالا؟

خدایا شکر به خاطر همه داده هات🙏

ووووی،من ناخنم تو بچگی اینجوری شد افتاد جاش درومد دردشو یادم نمیره😢😢😢

گاهي گمان نميکني ولي خوب ميشود_گاهي نميشود که نميشود که نميشود_گاهي بساط عيش خودش جور ميشود_گاهي دگر تهيه بدستور ميشود_گه جور ميشود خود آن بي مقدمه_گه با دو صد مقدمه ناجور ميشود_گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است_گاهي نگفته قرعه به نام تو ميشود_گاهي گداي گدايي و بخت با تو يار نيست_گاهي تمام شهر گداي تو ميشود
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

عزیزم‌احتمالا قارچه برو دکتر به ناخناتم فاصله بده نکار فعلا 

در تاریخ ۹۹/۹/۹  بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد و در تاریخ ۹۹/۹/۲۸ او خیلی پشیمان خواهد شد و برایم‌زاااار خواهد زد ولی من انقدر شاد خواهم بود که اورا ذره ای هم نخواهم‌خواست!

چون سبز هستش مبگم‌قارچه مال دوستمم اینطوری شده بود اونم ناخن مصنوعی میذاشت مدام بعد ۲ ماه ابنطوری شده بود 

در تاریخ ۹۹/۹/۹  بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد و در تاریخ ۹۹/۹/۲۸ او خیلی پشیمان خواهد شد و برایم‌زاااار خواهد زد ولی من انقدر شاد خواهم بود که اورا ذره ای هم نخواهم‌خواست!
2740
چون سبز هستش مبگم‌قارچه مال دوستمم اینطوری شده بود اونم ناخن مصنوعی میذاشت مدام بعد ۲ ماه ابنطوری شد ...

سبزش روی ناخنمه،زیرش کبوده

خدایا شکر به خاطر همه داده هات🙏
اره دردش خیلی بد بود،البته بعد اینکه کندم دردش رفت.

برو دکتر مال من قارچ و عفونت با هم داشت یه وضعی بود اصن،وقتی افتاد راحت شدم😝😓

گاهي گمان نميکني ولي خوب ميشود_گاهي نميشود که نميشود که نميشود_گاهي بساط عيش خودش جور ميشود_گاهي دگر تهيه بدستور ميشود_گه جور ميشود خود آن بي مقدمه_گه با دو صد مقدمه ناجور ميشود_گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است_گاهي نگفته قرعه به نام تو ميشود_گاهي گداي گدايي و بخت با تو يار نيست_گاهي تمام شهر گداي تو ميشود
2706