2733
2739
عنوان

آتلیه بارداری

433 بازدید | 54 پست

خانما تو بارداریتون آتلیه رفتید؟ هزینه اتون‌چقدر شد؟ چندتا عکس گرفتید؟ چندماهگی رفتید؟ خودشون لباس و آرایش و شنیون داشتن؟ واسه شوهرمون خودمون باید لباس ببریم؟😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
من رفتم اخراي هفت ماهگي  پانصد تومن  هفت تا عكس لباس دارن ولي ارايش خودمون  فقط واس ...

من واسه لباس خیلی بد سلیقه میشم تو این شرایط نمیدونم چی ببرم چی رو با چی ست کنم😔😔

منم ميخوام برم ميگن لباس هيت چند دست واسه شوهرت ببر،من هفته ٣٤ ميخوام برم،عكس سونو رو هم ميخوام ببرم،١٠ تا بگيري ٤٠٠ تا ٥٠٠ ميشه،٢ تا شم بزن رو شاسي

❤️تمام زندگيه من،پسر خوشگلم كي ميشه بغلت كنم و دستاي كوچولوتو لمس كنم❤️
من ٨تا انداختم سيصدتومن لباس باردارى دارن خودشون

بعد لباسا اندازه شمام میشد؟ من الان با کلی بدبختی تو ۷ماهگی ۶۳ کیلو هستم میترسم لباسا برام بزدگ باشه چون خانمای باردار اکثرا تپلی هستن🙄

بعد لباسا اندازه شمام میشد؟ من الان با کلی بدبختی تو ۷ماهگی ۶۳ کیلو هستم میترسم لباسا برام بزدگ باشه ...

لباس نيست پارچه است خودشون سوزن ميزنن

چه قدر سخت ميگيري

لايك نكن مرسي اه
من رفتم، خودم لباس بردم و آرایش هم با خودته، پولش بستگی داره چندتا عکس بخوای، ماه هفتم یا هشتم برو

آرایش و اینا دارن میگن باید تماس بگیری، بعد میترسم ارایششون بهم‌نیاد  خودم‌در حد معمولی خودمو ارایش کنم خیلی بده؟؟🙄🙄

2706