2737
2739

یکی از دوستام بعد از هفت هشت سال و سختی خیلی زیاد، با میکرو باردار شد. بنده خدا ازاول بارداریش هی مشکلات مختلف براش پیش اومده. لز هفته دوازده هماتوم داشت که خیلی بزرگ بود و استراحت مطلق شد و هماتومش تخلیه شد و تا دو سه ماه خونریزی داشت، تو غربال دوم بهش گفتن بچه مشکل داره و بعد یه شوک بزرگ معلوم شد اشتباه شده. بعدش تو هفته بیست و چهار و اینا گفتن آب دور بچه کمه، اونم تا حدودی برطرف شد و الان هفته بیست و هفت کیسه آبش سوراخ شده. بستریه. دعا کنید براش که دو سه هفته دیگه دووم بیاره که بچش بمونه

خدایا شکرت بخاطر گل بهشتی که بهم دادی...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دعا میکنم تهش یه نی نی عزیز و سالم بیاد بغلش تا اینروزا یادش بره

خواهش میکنم برای سلامتی نی نی من و بارداری خوبم یه دونه صلوات بفرستید. اونایی که سقط داشتن میدونن چه استرسی دارم . چقدر دل نگرانم. الهی همه منتظرای نی نی زودتر  دامنشون سبز بشه. ربِّ لا تَذَرنی فرداً وَ أَنتَ خیرُ الوارِثین.
2728

ایشالا، براش صلوات فرستادم

چند وقته، همش،میرم تو تاپیک دعا، چون خودم حاجت دارم

ازته دل التماس،میکنم واسم دعا کنید

ان المع العسر یسرا.........خدایا خودم را ب تو میسپارم، و میدانم تو بهترین ها را برایم رقم میزنی....
ایشالا، براش صلوات فرستادم چند وقته، همش،میرم تو تاپیک دعا، چون خودم حاجت دارم ازته دل التماس،میکن ...

ان شاءالله هر حاجتی داری، براورده بشه عزیزم

2738
بهش بگو به چیزای مثبت فکر کنه تا موج مثبت دورش زیاد بشه اصلا فکرای منفی و استرس ممنوع بگو بسپار به ا ...

انقدر گریه میکنه. خیلی محکم و قوی بود، ولی واقعا دیگه کم اورده