2737
2734

اگه اره از مشکلات بارداریتون بگین نوزادتون از شیرخودتون میخورد اذیت نمیشد نفخ و دلپیچه اش شدید نبود؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم این مشکلو داشتم اوائل میترسیدم حتی به بارداری فکر کنم ولی خوب اوائلش بیشتر اذیت شدم خداروشکر اخراش بهتر شدم.الانم بچم نفخ داره ولی گمان کنم همه بچه ها همینطورن.

2738

من بودم قبل حاملگی .ببخشیدا یعنی طوری که هر ماه ۴ ؛۵ روز اسهال بووم.وقتی حامله شدم خوب شدم و بعدشم تو شیر خوردنش خوب بودم.البته مال من از استرس بود نزدیک دوسال اینطوری بودم.ماه سوم حاملگی خوب شدم

تیکر پسردار شدنمه.دعا کنید واقعی بشه خداجووونم ؛تو رو به آبروی ۵تن آل عبا؛به جان ابوالفضل به تنهایی حسین به لب های تشنه رقیه و سکینه به گریه های بی تاب علی اصغر یه پسر سااالم و صآلح و خوشبخت نصیب منو شوهرم کن
منم این مشکلو داشتم اوائل میترسیدم حتی به بارداری فکر کنم ولی خوب اوائلش بیشتر اذیت شدم خداروشکر اخر ...

تو هم  مث منی داغونه روده هام مریضه مریضه دکترم گفت مشکلی نیس برا بارداری الانم تو اقدامم ولی خب نگرانم میگم سالم ها یبوست میگیرن وای به حال و احوال من...در حالات عادی مجبور میشم ببخشید تنقیه کنم ولی خب تو بارداری خطرناکه

تو هم  مث منی داغونه روده هام مریضه مریضه دکترم گفت مشکلی نیس برا بارداری الانم تو اقدامم ولی خ ...

من اول که فهمیدم باردارم کلیییی گریه کردم میگفتم اخه چطور دووم ببارم😑ولی خدا خیلی کمکم کرد انشالله توام بارداری راحتی داشته باشی.حالا برعکس تو من اسهال اذیتم میکنه😕

من بودم قبل حاملگی .ببخشیدا یعنی طوری که هر ماه ۴ ؛۵ روز اسهال بووم.وقتی حامله شدم خوب شدم و بعدشم ت ...

منم از استرسهای بی وقفه  درس ب این حال افتادم کاش متم با حاملگی خوب شم

2706