2733
2739

جامعه رنگ غم گرفته ،هرجامیری غم وغصه پره ،یکم لطیفه بزارید تا بخندیم

دست بر شانه خدا بنداز تا قصه عشق را چنان بخواند که نه از دوزخ ترسان باشی ونه از بهشتش به رقص درآیی،عشق یعنی انسان بودن

خنده دار اینه ک تو این اوضاع داریم حرف از خنده میزنیم. اصلا چی هست

میشه یه صلوات واسه خوب شدن بابام بفرستید؟ بدجوری بهش احتیاج دارم. ❤❤❤❤❤❤❤❤❤حس عجیبیه وقتی داری به آخرای سومین دهه زندگیت نزدیک میشی و یهو میبینی وای چقد داره دیر میشه واسه زندگی... یهو میبینی دیگه از اون خوابای طولانی تا کله ظهر خبری نیست... یهو میبینی آرزوهات چقد عوض شدن... یهو باخودت میگی نکنه دنیا تموم بشه و من هنوز به آرزوهام نرسیده باشم... همه ثانیه ها برات ارزشمند میشن..تازه بیدار شدم دعا کن چشامو نبندم... میخوام این راهو تا تهش برم... میخوام یه روز بگم به خودم که دیدی تونستی..  
خنده دار اینه ک تو این اوضاع داریم حرف از خنده میزنیم. اصلا چی هست

چکار کنیم همش گریه وناله وبدبختی ،اصلا انگار گرد غم پاشیدند

دست بر شانه خدا بنداز تا قصه عشق را چنان بخواند که نه از دوزخ ترسان باشی ونه از بهشتش به رقص درآیی،عشق یعنی انسان بودن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نیم ساعت پیش با مادرشوهرم سر ی بحث خیلی مهم داشتیم ارواح سرم گفتگو میکردیم👯یهو اب دهنم  ریخت بیرون😭😭😭😂😂😂😂😂😂😂😭😭😭منم انکار ن انگار اب و دوباره کشیدم بالا و به صحبتام ادامه دادم.ولی الان تو تنهایی ک فکر میکنم دارم روانی میشم.

کو اون همه ابهت😰😰😰😰😰😰

وااااالی خدای من😥😥😥

هر وقت میخوام بخندم میرم بازی پسر کوچیکمو نگاه میکنم بمب خنده هست تو بازی با خودش حرف میزنه هنو زبونش نمیگیره به ک میگه ت  و خیلی اشتباهای دیگه ...یه استند آپ کمدی واقعی میبینم بیا اینجا

نیم ساعت پیش با مادرشوهرم سر ی بحث خیلی نهم داشتیم ارواح سرم گفتگو میکردیم👯یهو اب دهنم اومد بیرون😭 ...

چی بود که آب از دهنت راه افتاد

2738
هر وقت میخوام بخندم میرم بازی پسر کوچیکمو نگاه میکنم بمب خنده هست تو بازی با خودش حرف میزنه هنو زبون ...

دختر کوچک منم حرف زدنش بامزست ،پسرت زنده باشه زیرسایه پدرومادر ،خیرش راببینی

نیم ساعت پیش با مادرشوهرم سر ی بحث خیلی مهم داشتیم ارواح سرم گفتگو میکردیم👯یهو اب دهنم  ریخت ب ...

وی چطوری کشیدی بالا ،حالم بد شد

طفلی استارتر کمی خنده میخواست نه نصیحت

همینو بگو

2706