2733
2734
الان دیگه رسم نیس بقیه راه بیفتن دنبالت به عهده خودشون میزارن مثلا نامزد من دوس داشت تو خرید خواهر ...

نامزدم میگفت احترام بزاریم بهشون 

اونم منطورش این بود

وگرنه میگفت هرچی که خودت میخوای انتخاب کن اصلا میگم نظر نده

ماهم  برنامه ریزی کردیم هرچی که لازمه برای عقد و عروسی میخریمو وانجام میدیم  اما من لوازم ...

آره متفاوت میخرن ولی بستگی به فرهنگ های مختلف داره، مثلا بعضی عروسا میچینن رو دراور و برای تزیین استفاده میکنن و البته اوایل ازدواج خیلی آرایش میکنن تو مراسما.. که مصرف بشه

من به شخصه علاقه ندارم زیاد بخرم جز در حد رفع نیاز و استفاده روتین. 

آدمها فکر می‌کنند اگر یک بار دیگر متولد شوند، جور دیگری زندگی می‌کنند؛ شاد و خوشبخت و کم اشتباه خواهند بود. فکر می‌کنند می‌توانند همه چیز را از نو بسازند، محکم و بی نقص!   اما حقیقت ندارد..    اگر ما جسارت طور دیگری زندگی کردن را داشتیم، اگر قدرت تغییر کردن را داشتیم، اگر آدمِ ساختن بودیم، از همین جای زندگی مان به بعد را می‌ساختیم!   "آنتوان دوسنت اگزوپری"

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان دیگه رسم نیس بقیه راه بیفتن دنبالت به عهده خودشون میزارن مثلا نامزد من دوس داشت تو خرید خواهر ...

من مطمعنم اگ ازدواج کردم یکی بیاد همونجا خودکشی میکنم

چیزی درون من است که خواهان نابودی من است 
2731
چیکا کردی بقیه راه نیوفتادن دنبالت ؟

اخه الان که دیگه قدیم نیست راه بیفتن . خودشون گفتن دوتایی برید منم گفتم تعارفی زده باشم گفتم شما بیایید . مامانم و مادرشوهرم گفتن ما حال نداریم راه بیاییم الکی دنبالتون اومدنمونم به دردتون نمیخوره خودتون میخوایید انتخاب کنید دیگه ما چرا بیاییم اخه . خواهرشوهرم که نداشتم خواهر خودمم که کوچیک بود . دو تایی رفتیم . فقط اخرین چیزمون مونده بود چمدون میخواستیم بخریم من دوتا مامانا رو اصرار کردم بیان یه وقت تو دلشون نمونه خرید بچه هاشون نرفتن . اونا هم کل راهو غر زدن که مارو میخواستید چیکار 

والا من جنوبیم رسم داریم  تو دوران نامزدی عروس و داماد برای همدیگه خرید میکنن وسایل بهداشتیو ار ...

ماهم رسم خرید و داریم ولی الان دیگه اونجوری نشون نمیدن تو مراسم 

قبلا بود که چمدون عروس و داماد و این حرفا

والا من جنوبیم رسم داریم  تو دوران نامزدی عروس و داماد برای همدیگه خرید میکنن وسایل بهداشتیو ار ...

ما رسمی نداریم هرکس با علایق خودش خرید میکنه، حنا بندون و.. هم نداریم

منظورم اینه کسی تو رودرواسی و رسم خرید نمیکنه و با هم میخرن جهت استفاده نه به این خاطر که چون ازدواج کردم حتما باید یه سری چیز بلا استفاده رو بخرم و اطرافو پر کنم که بقیه ببینن و..

آدمها فکر می‌کنند اگر یک بار دیگر متولد شوند، جور دیگری زندگی می‌کنند؛ شاد و خوشبخت و کم اشتباه خواهند بود. فکر می‌کنند می‌توانند همه چیز را از نو بسازند، محکم و بی نقص!   اما حقیقت ندارد..    اگر ما جسارت طور دیگری زندگی کردن را داشتیم، اگر قدرت تغییر کردن را داشتیم، اگر آدمِ ساختن بودیم، از همین جای زندگی مان به بعد را می‌ساختیم!   "آنتوان دوسنت اگزوپری"
2738
اخه الان که دیگه قدیم نیست راه بیفتن . خودشون گفتن دوتایی برید منم گفتم تعارفی زده باشم گفتم شما بیا ...

خوشبحالت والا با این شانسی ک من دارم بعید میدونم

چیزی درون من است که خواهان نابودی من است 
من مطمعنم اگ ازدواج کردم یکی بیاد همونجا خودکشی میکنم

خخ نه عزیزم

باید با سیاست نامزدتو قانع کنی اگه گفت کسی بیاد 

منم اول همش دعوا گرفتم دیدم فایده نداره

همسرم گفت یه دلیل قانع کننده بیار که نیاد خواهرم

منم گفتم راحت نیستمو و میخوام کلی بگردمو و انتخاب خودم باشه و 

نامزدم فقط واسه احترام میگفت که مثلا بهشون احترام بزاریم

ماهم رسم خرید و داریم ولی الان دیگه اونجوری نشون نمیدن تو مراسم  قبلا بود که چمدون عروس و داما ...

منم دوس ندارم وسایلمو نشون بدن البته مراسم حنا بندون هم زیاد مهمون دعوت نمیکنیم فقط خانمای نزدیک مثل خاله و عمه و زندایی و زن عمو و دختراشون  و چند نفر از خانمای بزرگ فامیل شوهر که چمدونو میارن خونه عروس و مراسم حنا بندون رو انجام میدن  و چمدون رو باز میکنن نشون میدن که  ازین قسمتش خوشم نمیاد 

کی فکرشو میکرد‌ یه روزی حرفامونو به آدمایی بگیم که تاحالا ندیدیمشون...!🥲🥲🥲
خوشبحالت والا با این شانسی ک من دارم بعید میدونم

نه بابا به دلت بد راه نده کی از اینده خبر داره اخه . شاید مادرشوهرت پادرد داشت خواهر شوهرتم شوهرش اجازه نداد  مامانتم که از خودته .قانعش میکنی دیگه

2706