2737
2739

سلام 

من تجربه استفائه از ادیوس و ایزی اسلیم را داشتم چندی پیش با توجه به عدم وجود این دو محصول به پیشنهاد فروشگاه ماشاپ محصول گلوریا را خریداری کردم فوقالعاده عالی بود من تونستم با یک پک 30 عددی 6 کیلو کم کنم باید بگم که 3 روز اول حالت تهوع داشتم ولی با مشاوره خوب مشاورین ماشاپ این موضوع برطرف شد .

من نمی خوام تبلیغ کنم ولی اگر اصل این محصول را می خواین از ماشاپ تهیه کنید مشاورشون عالیه همیشه پاسخگو هستند و خوش برخورد من هر کسی را معرفی کردم راضی بوده و این جور هم مشخصه تقلبی این محصول زیاده و از جای معتبر خریداری کنید ماشاپ نشون داده که تو این چند ساله که معتبرترین هستش .

شمارشون 

09193087545-

09103087545

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم گلوریارو تازه شروع کردم و با مصرف دوتا قرص در کمال تعجب یک کیلو و ششصد. وزن کم کردم امیدوارم ادامه داشته باشه و استاپ. نکنم گلوم خیلی خشک میشه و حداقل یکونیم لیتر. آب میخورم غذام واقعا کم شده اما خوابمم واقعا کم شده

منتظر اومدن نی نی نازم هستم
2728
منم گلوریارو تازه شروع کردم و با مصرف دوتا قرص در کمال تعجب یک کیلو و ششصد. وزن کم کردم امیدوارم ادا ...

عزیزم تا الان خوردی؟نتیجش چی شد؟من روز اولمه خوردم

تا جای کسی قرار نگرفتی قضاوتش نکن که اگر کنی جاش قرار میگیری
منم گلوریارو تازه شروع کردم و با مصرف دوتا قرص در کمال تعجب یک کیلو و ششصد. وزن کم کردم امیدوارم ادا ...

عزیزم من روز سوم از مصرف گلوریا هستم...حالت پرحرفی بی قراری دارم...وزنم کم نکردم هنوز...شما نتیجه گرفتید؟ خیلی ممنون و دعاگوتون میشم جواب بدین..

.دوس دارم همسرم خوب شه معجزه شه و سنگای کلیه ش از بین بره و دیگه هیچوقت سنگ نسازه...

خانمهایی که گلوریا مصرف کردین چی شد نتیجه اش؟؟

کاربر سابقم ☺☺نی نی یار دیگه شماره تلفن ندارم نترکون لطفاپیش بسوی خوش اندام شدن 😍👌وزن شروع ۷۷وزن  ۹۹/۴/۱۲ ۷۴.۴ وزن ۹۹/۵/۷ ۷۱.۴وزن هدف ۶۰😍😍میتونم حتمااااا میتونم 
خانمهایی که گلوریا مصرف کردین چی شد نتیجه اش؟؟

دوستان میخوام از تجربیات کاهش وزنم با قرص گلوریا بگم،برای منی که بعد از زایمان نزدیک پانزده سال درگیر چاقی بودم ،هر راهی رو بگین رفتم این قرص معجزه کرد،فکر کنم رکورد استفاده از روش های مختلف لاغری تو ایران به نام من باشه😁😁😁 از رژیم های مختلف بگیر ،تا قرص های مختلف،عرقیجات گیاهی ،تا اخرش که رفتم ابدومینو پلاستی کردم ولی زهی خیال باطل، ابدو که کردم اون شش هفت کیلویی که کم کردم بعد پنج شش ماه برگشت،به خودم که اومدم دیدم شدم ۱۱۰,به صورت اتفاقی با این قرص آشنا شدم،به جرات می تونم بگم بزرگترین خوش شانسی زندگیم رو آوردم ،من شش هفت دوره مصرف کردم و از وزن ۱۱۰ شدم ۸۰،خیلی از کسانی که منو می بینن نمی شناسن میگن از لحن صدات شناختیم، برای من هیچ عارضه ای نداشت خیلی راضی بودم،اگر این قرص عوارض جزیی هم داشته باشه که واسه من نداشت قطعا عوارضش از چاقی بیشتر نیست،فقط حتما قرص اصل پیدا کنید،چون قرص تقلبی الان خیلی زیاد شده،این قرص علاوه بر کاهش وزن قدرت چربیسوزی بالایی داره ،دو سه روز اول بیخوابی میاره با تپش قلب،که بعد دو سه روز رفع میشه،فقط اشتباهی که من کردم این بود که قرص ویتامین اولش مصرف نکردم و یه مدت ریزش مو داشتم که بعدا با مصرف ویتامین رفع شد، شما اشتباه من رو نکنید حتما ویتامین مصرف کنید،صبح ها ناشتا حتما خاکشیر وگلاب و آبلیمو رو با آب ولرم  قاطی کنید بخورید تاثیر قرص رو زیاد میکنه و باعث میشه هم یبوست نیارین هم پوستتون خوب می مونه،حتما روزی یه مشت آجیل مصرف کنید حتی اگر میل نداشتین،من  تصمیم دارم دو سه دوره دیگه هم مصرف کنم تا ده کیلو دیگه هم کم کنم،یه چیز دیگه هم بگم هر وقت دیدین بدنتون به قرص عادت کرده و مثل قبل قرص تاثیر نمیکنه سه روز قطع کنید دوباره شروع کنید، اینکه میگن اعتیاد میاره و این حرفا همش چرته،اکر اینجوری بود من الان معتاد بودم،من کوچکترین وابستگی به قرص پیدا نکردم امیدوارم همتون به وزن دلخواهتون برسید❤️❤️

هر طایفه‌ای به من گمانی دارد، من زانِ خودم، چُنان‌که هستم هستم.
2740
سلام  من تجربه استفائه از ادیوس و ایزی اسلیم را داشتم چندی پیش با توجه به عدم وجود این دو محصو ...

قشنگ معلومه اصلا تبلیغ نیست 😂

شعور داشته باش😐 همین! هیچکس از بی شعوری خیری ندیده !!