2733
2734
عنوان

قدووزن نینی شیش ماهه

| مشاهده متن کامل بحث + 243 بازدید | 31 پست
وزن نی نی من دوماهشه۵۴۰۰ ماله شما وقتی دوماهه بود چقدر بود

۶۲۰۰

بازم معرفت داشت بهونه نیاوردوروراست گفت اونومیخام...ازم معذرت خاست وگفت خیلی مردی و شرمندتم اونومیخام...ب پهنای صورت واسش گریه کردم غموهدیه کردم به قلبم واسش نذرکردم واسش قرض کردم بمونه تاتسکین شه دردم😔😔😔
عزیزم دکتر اطفال بردی بگه برا وزن گیریش کاری کنی؟

بردم میگن خوبه چون بزرگ شده خوابش کمتر شده  و شیطون شده بچم‌دندونم داره درمیاره بعدشم بدغذاس یکماهم ریه هاش عفونت کرد 

وزن تولدش ۲۲۰۰

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم دکتر اطفال بردی بگه برا وزن گیریش کاری کنی؟

فقط شربت فروگلوبین داد 😐

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید

بچه شما قطره آهن دادید؟

میگن ندید

بازم معرفت داشت بهونه نیاوردوروراست گفت اونومیخام...ازم معذرت خاست وگفت خیلی مردی و شرمندتم اونومیخام...ب پهنای صورت واسش گریه کردم غموهدیه کردم به قلبم واسش نذرکردم واسش قرض کردم بمونه تاتسکین شه دردم😔😔😔
2728
بردم میگن خوبه چون بزرگ شده خوابش کمتر شده  و شیطون شده بچم‌دندونم داره درمیاره بعدشم بدغذاس یک ...

اها پس ب نسبت وزن تولدش خوبه گل پسر😏😍😍😍😍

دوستان عزیز من خیلی کم میام سایت،اگه یه وقت جواب ندادم معذرت🌷🌷🌷🌷🌷🌷
اها پس ب نسبت وزن تولدش خوبه گل پسر😏😍😍😍😍

فدات 😙اما خب گفتن یکماه دیگه بهداشت ببرم ایا وزن اضافه کرده یا ن 

البته من خودممم خیلیییی لاغر بودم تا ۱۸سالگی تا قد۱۶۰۴۰کیلو بودم😀😀😀😂😂

ولی فک نکنم کم باشه  دختر من یه هفته دیگه 1ساله میشه 8کیلوه بهداشت هم گفته وزنش نرماله قدشم ...

نمودار پسرو دختر یکم فرق داره وزنش و قدش یکم باید بیشتر باشه

2738
چي هيت؟

کارت نمودار رشد

خیلی پیش امده اینجا طلب دعا کردم و خیلی خیلی معجزه وار برام به رحمت خدا انجام شده.بازم التماس دعا گویتان هستم برام دعا کنید مادر و همسر صبوری باشم مادر وهمسر مهربونی باشم بتونم فرزندمو ب شایستگی تربیت کنم .مسائل رو به نحو احسنت یادش بدم.جوری باشم ک خدا بیامرزی برام باشه.این فقط ب همت خودم و دعای شما مقدوره اینکه دعا خیر بدرقه راحت باشه تو تقدیر و سرنوشتت بی مهابا تاثیر گذاره.🙇🙇🙇

سلام.. بچه ها میشه به منم کمک کنین.. 

پسر من باوزن ٣٢٠٠ دنیا اومد.. 

پنج ماهشه و وزنش ٦٢٠٠

قدش هم ٦٩

بهداشت گف نسبت به ماه قبل کمتر اضافه کرده.. وغذای کمکی بدم.. گف تا شش ماهگی باید به ٧٢٠٠ برسه.. 

چیکار کنم چی بدم بهش؟

الان چند روزه فرنی وحریره میدم. 

تازگیا خیلی گوش ب بازی شده و کم میخوره.. همش یا میخواد پاشه و بازی کنه.. فک کنم از لثه هاشم هس.. 

سلام.. بچه ها میشه به منم کمک کنین..  پسر من باوزن ٣٢٠٠ دنیا اومد..  پنج ماهشه و وزنش ٦٢ ...

اگ شیرخشکی یا شیر خودت رو میدی اول شیر بده بعد ۳۰ دقیق بهش غذا بده طوری نیس کم میخوره مثلا ۳ تا قاشق 

حال من حال اسیریست ک هنگام فرار     یادش امد کسی منتظرش نیست و نرفت💔
2706