2737
2734

يبار نشد تاپيك بزنم درد دل كنم نيان بگن واسه ما اينجوري نيست!

ديشب تاپيك زدم از كاراي مامانم ميگم. اومدن ميگن مامان من اصلا اينجوري نيست اول از همه به فكر منه با اينكه متاهلم! نه يه نفر نه دو نفر!

حالا كلي درد دل كردم كه خواستگارامم دوست ندارم كم مونده بنويسن من شوهر دارم ولي.😐

من كه حرفي بهشون نزدم اصلا، تاپيك رو حذف كردم فقط خيلي دلم شكست. 

واقعا بيشعورن بعضيا، خواستم بگم نوش جونتون هر بلايي شوهراتون و خانواده اش سرتون ميارن از بس زيونتون مثل نيش مي مونه و لايقش هستين.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دیگه باید عادت کرده باشی عزیزم. 

در سر عقل باید. که نیست!!!

گفته بودی که چرا محو تماشای منی؟.... آنقدر محو که یکدم مژه بر هم نزنی؟ مژه بر هم نزنم تا که زچشمم نرود...... ناز چشم تو به قدر مژه بر هم زدنی..❤️
2740

آره منم به کرات دیدم

یه تاپیک گفته بود کیا مجرد بالای سی سالن!؟ یکی گفته بود من که ۱۴ سالمه و عقدم!

حالا جالب اینجا بود که وقتی بقیه میگفتن خب چه ربطی داشت الان گفتی چند نفرم مدافع و وکیل وصی پیدا کرد!

وقتی تاپیک سوال پزشکی میزنین اگه بیام و سوال یا عکس آزمایشتون توی پست اول باشه نگاه میکنم اگه بلد باشم جواب میدم در غیر این صورت معذورم
اگه راهنمايي كنن يا دلداري بدن اينم كنارش بگن ميگم حالا دلداري داده! اما اينقدر بي شعورن نصف تاپيك ش ...

اره زیاد دیدم این مدلی 

خودتو ناراحت نکن 

اینجور ادما زیادن متاسفانه 

این نظر منه اگر مخالفی و اماده بحث ، متاسفم من اصلا حوصله بحث ندارم پس ریپلای نکن 
2706