2737
2734
عنوان

جواب مادرمو چطوری بدم😔😔😓😓😓

| مشاهده متن کامل بحث + 1150 بازدید | 84 پست

بگو برای من و همسرم محل و موقعیتی ک میشینیم و قراره فرزندمون اونجا بزرگ شه مهمتر از وسعت خونمونه بعدش هم انشالله موقع خرید ب بزرگی خونه توجه میکنیم فعلا موقته و محل برامون مهمتر بود.. البته بعضی مامانا ک خدا همه شون و حفظ کنه حرفشون میزنن ب همسرت بگو زیاد جدی نگیره

من همان پنجره رو ب خیابان بودم /ک شبی بسته شد و رو ب کسی باز نشد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم خونهم ۵۵ متره . ولی خیلی خوش ساخته و اصلا کوچیک به نظر نمیاد .

و در کل خونه ۵۵ متری برای تهران نه تنها کوچیک نیست ، خیلی هم نرماله .

والا متراژ سی و پنج متر هم تهران وحود داره که ۵۵ متر پیشش پادشاه س 

⁦♥️⁩⁦♥️⁩

بهشون بگو که تهران هزینه مسکن خیلی بالاست، همینم خوبه

و تا اومدن هم خودت هی از خونه ات تعریف کن که مثلا محلش رو دوست داری، نورش خوبه، آپارتمان خوبیه و .... فرصت نده خیلی غر بزنن

و اگه شوهرت هم همراهته بهش بگو که اگه مادرت حرفی زد ناراحت نشه بالاخره مادره نگرانه، زندگی تهران و هزینه هاش رو نمی دونه و اینا

یک روز... آخرین کسی که تو را می‌شناخت... خواهد مرد... و خاطره‌ی تو فراموش خواهد شد...!
2731

من فکر کردم فقط مامان بابای من اینطورن😂 به خدا هر چی تو رویاهام بود شوهرم برام فراهم کرده اما همیشه مامانم فکر میکنه شوهرم برام کم میذاره😄 خونه مون انقدر خوبه که همه دهنشون وا می مونه اما مامانم اولا ایش ایش می کرد😆

ما هم وقتی داشتیم خونه میگرفتیم من همه طلاهامو فروختم مامانم وقتی فهمید کلللی غر زد که چرا طلاهاتو فروختی حالا پیش زنداداشات برامون بد میشه در صورتی که من خودم خواستم طلاهامو بفروشم شوهرم میگفت وام بگیریم من نذاشتم هنوز که هنوزه مامانم غر میزنه به جونم به نظرم مامانا میخوان دختراشون در بهترین شرایط زندگی کنن کاری به شرایط اقتصادی ما هم ندارن

تهران خیلی خیلی گرونه  شهرما لوکس ترین خونه و لاکچری ترین خونه ۳۰پول پیش با ماهی ۸۰۰تومن

وااااای من اگه الان اونجا بودم‌ دویست‌متری رو راحت میتونستم بخرم!

اگه دوتا جمله گهربار (به من چه و به تو چه) سرلوحه زندکی باشه خیلی راحت تر زندگی میکنیم!
2738
قبل ازینکه حرفی بزنن خودت سر حرف رو با مامانت باز کن بگو مامان جان خونه ها این محدوده خیلی بالاست و ...

هزار بار گفتم، گاهی قانع میشه تا چند ساعت دوباره یادش میوفته😔😔

اره یه خونه ۲۰۰متری خیلی لوکس دیگه نهایتش بشه ۵۰۰تا

😭😭😭😭😭😭😭😭😭

اینجا یه خونه ۵۰ متری غیر لوکس و ۰ند سال ساخت ۵۰۰ تومنه

اگه دوتا جمله گهربار (به من چه و به تو چه) سرلوحه زندکی باشه خیلی راحت تر زندگی میکنیم!
2706