2737
2734
عنوان

چقدر ادمای این شرکت عجیب غریبن

203 بازدید | 14 پست

قبلا گفتم سرپرستم یه خانمست انگار که این شرکت خانواده سلطنتیه و من مگان مارکلم همونجوری به من اموزش میده

امروزم یه همکار دیگم یه اقاهست زنگ زده بود یکی از واحد IT اومده بود لپ تاپشو درست کنه

اینا هم دوستامونن و میگن و میخندن

بعد همون موقع من داشتم با شوهرم چت میکردم و داشت میگفت پس ویندوزم یادم رفته.

منم دیدم اون اقاهه اونجاست گفتم ببخشید اقا عدر میخوام یه سوال بپرسم؟

بعد اونم در حد یک دقیقه بهم توضیح داد همین

بعد بخاطر اینکه این سرپرستم اتو نگیره به اون اقای همکارم که ادم شوخیه و البته بعضی وقتا تو شوخی حرفاشو میزنه گفتم 

ببخشید اقای فلان‌.... شما زنگ زده بودید ای تی من از اون اقا سوال پرسیدم

اونم نمیدونم به شوخی؟ جدی؟ جدیو تو شوخی گفت یا هرچی

گفت نه دیگه خانم معذرت خواهی قبول نیست شما یچیزاییو رعایت نمیکنی ماهم هیچی نمیگیم

من 🙁

سرپرستم😎

حالا خوبه یه دقیقه هم نشد اینا هم همش به هرهرکرکرن

اصلا میخواستم زنگ بزنم از دوست ایتیه خودم بپرسما اون همون موقع اونجا بود گفتم ازونا بپرسم

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اووووو

حالا مگه بر اون اساس میخونید؟

نکنه شمام تو شرکت ما کار میکنی؟ ازون ایرادا گرفتیا

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 
اووووو حالا مگه بر اون اساس میخونید؟ نکنه شمام تو شرکت ما کار میکنی؟ ازون ایرادا گرفتیا

ایراد نگرفتم دوستی جان ☺️☺️

یهو اون قسمتو دیدم

برام جالب بود 

همین 🌷🌷🌷🌷

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
اوهههه. زیادی بهش احترام گذاشتی از جاش دررفته. من بودم اصلا کارم رو ترجیح نمبکردم که فکر کنه چه خبره ...

اصلا اونیکه وقت گداشته بود اینو نگفت که 

اون خیلی حرفه ای راهنمایی کرد

این جوزده هه که زنگ زده بود اون اقا از ایتی بیاد اینو گفت که یعنی زمانی که باید بمن اختصاص میدادو گرفتی

حالااین سرپرستم صدای وزوز مگس از تو گوشیت بیاد دعوات میکنه بعد خودش اونروز الارم گوشیش ده دقیقه نان استاپ میزد

ایراد نگرفتم دوستی جان ☺️☺️ یهو اون قسمتو دیدم برام جالب بود  همین 🌷🌷🌷🌷

اخه عین ایرادایی بود که تو شرکت ازم گرفتن 😁😂

2738
اوهههه. زیادی بهش احترام گذاشتی از جاش دررفته. من بودم اصلا کارم رو ترجیح نمبکردم که فکر کنه چه خبره ...

اصلا اون لحظه برام مهم بود مشکل عشقم حل شه

که شد

بقیش مهم نبود 😁

اخه عین ایرادایی بود که تو شرکت ازم گرفتن 😁😂

من اصلا مدلم اینطوری نیست کلا😁

خواستم حال و هوات عوض شه  ک فرستادم

والا نمی خواستم ناراحت شی 😊🌷🌷

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
من اصلا مدلم اینطوری نیست کلا😁 خواستم حال و هوات عوض شه  ک فرستادم والا نمی خواستم ناراحت ...

نه عزیزم ناراحت نشدم 😙😙😙😙😙

فقط میتونم بگم چه گوشت تلخن.حالا ناراحت نباش چیزی نشده. اونام خیلی سخت گرفتن

خیلی گوش تلخن 😣😣😣

کلا سر کار ادمای رو مخی زیادی هست 

ادم اولش فکر میکنه همه مثل خودش خوبن 

میشه برای اینکه یه بچه سالم و باهوش داشته باشم برام دعا کنی و آرزوی خوب کنی؟ممنون🙏 اینو بدون حس خوبت برای بقیه دوبرابرش به خودت برمیگرده🌼
کلا سر کار ادمای رو مخی زیادی هست  ادم اولش فکر میکنه همه مثل خودش خوبن

اخه بعد یجور رفتار میکنن انگار من از پشت کوه اومدم

میدونی؟ اصولی ترش این بود که میگفتم اقای ت... عذر میخوام اجازه میدید از ایشون یه سوال بپرسم؟ یعنی از هردوشون اجازه میگرفتم جای هیچ بحثی نمیموند

2706