2733
2739

قوی باش عزیزم میدونم خیلی سخته ولی خودتو نباز به تغذیه اش برس کله پاچه اب کله پاچه اب قلم پای مرغ اینا واسه جوش خوردگی عالیه

دوچیز را هرگز عیان نکن ، آنچه نیستی .... همه ی آنچه هستی ...
خونه خواهر شوهرم رفته بود فک کنم پسر شیطونش هولش زده افتاده رو شونه هاش و آرنجش در رفته بود و قسمتی ...

وای پس خاهرشوهرت کجا بوده ک این اتفاق افتاده...کسیکع میدونه بچه ش وحشیه چرا زودتر جداشون نکرده

حضرت زین العابدین ع فرمودند: فردای قیامت خداوند مقامی به عمویم ابالفضل عنایت کند همه شهدا حسرت ببرند ب مقام ابالفضل

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

منم دخترم ۷دسالش بود دستش شکست گچ گرفتیم.خوب شد.نگران نباش بسپار به خدا  انشالا زودتر خوب میشه ...

خیلی نگرانم خیلی زیاد.توو این شرایط اصلا قوی نیستم خودمو زود میبازم.

2731
همش سه سالشه دیشب گفتن شکسته بعدم گفتن نه در رفته امروز صب دوباره گفتن شکسته تمام درمونگاه از گریه ه ...

بزار گچ بگیرن

حضرت زین العابدین ع فرمودند: فردای قیامت خداوند مقامی به عمویم ابالفضل عنایت کند همه شهدا حسرت ببرند ب مقام ابالفضل
2740
دعا کن برای دخترم زود دستاش خوب شه توو این گرما دلم آتیش میگیره توو گچ ببینمش.دعا کن زود جوش بخوره

حتما دعا میکنم عزیزم فرشته کوچولوت زود خوب شه توهم به تغذیش تا میتونی برس

دوچیز را هرگز عیان نکن ، آنچه نیستی .... همه ی آنچه هستی ...
خیلی نگرانم خیلی زیاد.توو این شرایط اصلا قوی نیستم خودمو زود میبازم.

عزیزم خدا کمکت کنه.منم مثل شما بودم .حتی عذاب وجدان شدید داشتم و دارم .حس میکردم تقصیر منه که دستش شکست .از مچ دست هم شکست خیلی بدجا ولی خدارو شکر خوب شد.

فقط یه دکتر ارتوپد خوب ببرش

خدایا میشه امام زمان زودتر بیاد .ممنون😍😍
2706