2733
2734
عنوان

به نظرتون برم با این همسایه بی فکر برخورد کنم؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 699 بازدید | 43 پست
نفهمیدم پمپ کولر همسایه چ ربطی به پمپ ساختمون داره...به هم چ ربطی دارن؟ پمپ ساختمون جداست و رسیدگیش ...

ببین وقتی ی جا شیر آب باز بشه پمپ اتومات روشن میشه

چون پمپ کولر اینا خراب بوده ی سره آب میرفته تو کولرشون

مثل این بوده که جایی شیر آب باز باشه

واسه همین پمپ ساختمونم دائم روشن بوده

انسانیت یعنی اگه شرع و قانونی هم وجود نداشته باشه بازم آدم خوبی باشی👌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین وقتی ی جا شیر آب باز بشه پمپ اتومات روشن میشه چون پمپ کولر اینا خراب بوده ی سره آب میرفته تو ک ...

اوف

خدا رو شکر که ی جا من برای مستاجر بودن کسی خدا رو شکر گفتم..ایشالا می ری خونه ی خودت با همسایه با فرهنگ

آنکه در طرز غزل نکته به حافظ آموخت /یار شیرین سخن نادره گفتار من است 
هیچی مگه میتونی ثابت کنی خداروشکر گورشونو گم کردن کلا مدل خاصی بود پوست تخمه پوست کیک هر چی میخوردن ...

اینا هم خیلی بی فرهنگن

خانومه را بیرون ببینی کای قر و فر کرده و تیپ زده ولی خیچ وقت حتی پاگرد جلو در خونش رو جارو نمیزنه

وقتی من اومدم تو اینساختمون از بس در خونه اش کثیف و خاکی بود فکر کردم خالیه

2728
به زنش نگو ممکنه بی عقل بازی به شوهرت بگو بره با شوهره صحبت کنه.واگه مشکل از اوناست کولر خودشون رو ق ...

الان زنگ زدم شوهرم گفتم بره باهاشون حرف بزنه احمقا رو 

اوف خدا رو شکر که ی جا من برای مستاجر بودن کسی خدا رو شکر گفتم..ایشالا می ری خونه ی خودت با همسایه ...

مرسی عزیزم😚

انشاالله

امروز کولر ما هم باد داغ میده نکنه کسی شیرشو بسته؟ منم چون بچه هام دنبالم راه میوفتن نمیتونم برم پشت بوم...الان فقط پنکه روشنه😤😤😤

سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد
2738

همیشه یه علامت سواله گنده تو ذهنمه چطور این حجم از بی شعوری و بی ملاحظگی میتونه تو یه سری آدم جای بگیره😐😐😐

سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد
همیشه یه علامت سواله گنده تو ذهنمه چطور این حجم از بی شعوری و بی ملاحظگی میتونه تو یه سری آدم جای بگ ...

کاش شعور قرصی آمپولی چیزی داشت میشد واسه بعضیا تجویز کرد

من اگر بودم الان دم در خونش بودم و كلي باهاش دعوا ميكردم 😡😡 

هميين خونسردي شماست كه باعث ميشه أمثال اينا أدب نشن برو از حقت دفاع كن

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي
اینا هم خیلی بی فرهنگن خانومه را بیرون ببینی کای قر و فر کرده و تیپ زده ولی خیچ وقت حتی پاگرد جلو د ...

اه اه اینا هم  زنن حالا ادم بد میشه

خدایا دو بار تو این شش ماه دل منو شکوندی اما دل مامانای منتظر دیگه رو نشکون کفر نمیگم اما اعتقادم ضعیف شد کلی باهات راز و دل کردم کلی التماست کردم کلی گریه کردم آخرش نشد یعنی اصلا نشنیدی ببخشید اما واقعا دیگه هیچی نمیگم الهی هیچ مادر ای وی افی نتیجه منفی نگیره سخته بخدا سخته