2737
2739
عنوان

تو گوشی شوهرم پیدا کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 817 بازدید | 33 پست

احتمالا نگران اینه که اگه بدوتید و قبول نشه خیلی سرزنشش میکنین

یه ترس تو این پنهان کاریا هست

اگه دوتا جمله گهربار (به من چه و به تو چه) سرلوحه زندکی باشه خیلی راحت تر زندگی میکنیم!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

در عجبم چرا چیزای سادرو اینقد گنده میکنید زندگیتونو متشنج میکنید به نظر من هیچ ایرادی نداره

امیدوارم امسال سال برآورده شدن آرزوهای قشنگتون باشه.😍من به خواسته هام میرسم 🙏❤آمییییین
چطور این اخلاقشو از بین ببرم

شوهر من اوايل بود،حقيقتش سر اين موضوع خيلي باهاش بحث كردم وتهديدش كردم تنهاش ميزارم،حالا كمي بهتر شده

خداياااااشكررررر بابت تمامي نعمتهايي كه به من عطا نمودي 
2738

نه 

حق داشته 

من خودم دارم براي كنكور ميخونم ولي دوست ندارم كسي بدونه چون اصلا معلوم نيست قبول ميشم يا نه بعدش بايد هزارجور تيكه بشنوم تازه شااااايد اصلا اتفاقي بيوفته نتونم كنكور بدم اونطوري بايد همش سوال جواب پس بدم 

من نميخواستم شوهرم بفهمه دارم ميخونم ناچارا فهميد حالا همش تاكيد ميكنم خواهرات نفهمن خواهرزاده هات نفهمن مامانت نفهمن و.... چون ميشناسمشون كه ميگن بهم

مامانش كه مامانشه وقتي شوهرم تو عقد داشت براي دكتري ميخوند گفت بهيچكي نگين مامانش به همه گفت بعدم ميگفت از دهنم دررفت خب الان چپو راست بايد جواب اينو اونو بده

من كه اگر ميتونستم واقعا به شوهرمم نميگفتم اونم كنكور داشته باشه نگه ناراحت نميشم با اينكه ميشناسه منو كه سخن چين نيستم

ولي برعكس من شوهرم امتحان پس داده كه در مورد من به خانوادش سخن چينه ولي برعكسش خير:)  

نمیدووم ، شاید نگفته چون من مخالفت میکنم ، ولی از دروغ گفتن حاللم بهم میخوره ، اه

منم خیلی بهم میریزم وقتی میفهمم نامزدم بهم دروغ گفته حس بدیه واقعا درکت میکنم

بچه که بودم یه دوست داشتم مامانش نمیزاشت بامن بگرده چون لاک میزدم حالااون با دوست پسرش میره شمال من هنوز لاک میزنم😐

نگفته که نگفته 

حتما دلیلی داره

یا ترس از شکست یا واکنش بد شما

پس برای اینکه دیگه تکرار نکنه دعوا راه ننداز

با زبان خوش توی موقعیت مناسب بگو

مثن من باشم میزارم‌نتیجه نهایی که اومد میرم ببینم چی قبول شده یا اگه الان رتبه ش خوب شده براش هدیه میخرم تبریک میگم ازش میخام پنهان نکنه

‏200 سال پیش وقتی آمریکایی ها در لجن و کثافت زندگی میکردند ایرانیان مسواک میزدند.200 سال بعد وقتی آمریکایی ها کره ماه را فتح کردند ایرانیان همچنان مسواک میزدند!! آخه بهداشت خیلی مهمه