2737
2734

اگه اقای دکتر انجام بده !! 

چند تا خانم روپوش سفید هستن به هم آنجا دکتر میگن و شانست کدوم یکی بیفته !! 

یکی از آنها ۴۵ دقیقه سونو و چند ضربه به شکم میکنه که مثلا سعی میکنه نی نی را بیدار کنه !! چند باره‌م میفرسته بیرون شکلات وابمیوه بخوری ( حداقل ۵ ساعت پروسه را طول میدن ) 

نهایتا فقط وفقط اقای دکتری که اصلا شما را ندیده یا چند ثانیه سونو‌کرده ، برگه جواب را مهر وامضا میکنه !!!

ولی مهر وامضا از خانم که همه سونو را انجام داده در برگه نیستش !! 

واسه این امر مبلغ نزدیک ۵۰۰ ناقابل بایستی پراخت کنید 

و جنس را هم شفاهی با احتمال ۶۰ درصد !!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام..

عزیزم کاملا مشخصه هدف زشت و دور از انسانیت شما که قصد دارید تعهداین مرکز را در ذهن عوام خراب کنید...

من نمیدونم شما منشی یا ......کدام مرکز سونوگرافی هستید ..

خواهش میکنم...خواهش میکنم..🙏

انسان باشید..

مادران باردار را گمراه نکنید..

چه اشکالی داره تجربه های خوب را با مادران نگران اینده به اشتراک بگذاریم..

من تو بارداری اولم که نسل امید رفتم یکی از دکترهایی که من را سونو کرد  را بعد از چندین سال تو مرکز رستاک دیدم و به این مهم اطمینان دارم که این مرکز تمام تلاشش حس رضایت و آرامش به مادران باردار هستش...

نظرات مغرضانتون را توی تمام تاپیک های رستاک پیست کردید...

بیایید خودمون به خودمون ظلم نکنیم و به هم کمی مهربانتر باشیم...

برای شما و همکارانتون متاسفم..

2731
سلام.. عزیزم کاملا مشخصه هدف زشت و دور از انسانیت شما که قصد دارید تعهداین مرکز را در ذهن عوام خراب ...

لطفا از اقای دکتر غفاری ریاست نسل امید بپرسید چرا اقای دکتر طهماسب پور ‌خان دکتر فتاحی ار نسل امید اخراج یا جدا شدند ؟؟ !! 

آیا با جدا شدن آنها ،روند سونو غربالگری نسل امید به مشگل خورده ! ‌باعث تعطیلی شده ! 

چرا متخصص سونو مشابه ، توانایی انجام سونو ی ، آنها را دارند ! 

سلام.. عزیزم کاملا مشخصه هدف زشت و دور از انسانیت شما که قصد دارید تعهداین مرکز را در ذهن عوام خراب ...

خواهش می‌کنم به پرسش های که در خانم های حامله مراجعه کننده به رستاک پیش اومده یا سو تفاهم ایجاد شده !؟ در کمال تمامت ‌آرامش ومنطقی ، جواب بدهید تا همه قانع بشیم ! نه اینکه تهمت و توهین کنید 🙏🙏🙏🙏🙏

خواهش می‌کنم به پرسش های که در خانم های حامله مراجعه کننده به رستاک پیش اومده یا سو تفاهم ایجا ...

چرا کسی جواب منطقی و با استدلال نمیده!! رستاک کسی را نداره به استرس های ما جواب بده !!!

شما اگر از اون مرکز ناراضی بودید نباید یک سری چرندیات غیر واقعی را نشر بدید و مادران باردار را نگران و مضطرب کنید..

اگر صراحت داشت قطعا پیگیری میکردید....

چرا پیگیری نکردید پولومش کنن..😉

مادران نی نی سایت همیشه حواسشون به همه چیز هست...

شک نکنید با 2 تا تاپیک که کلی توضیحات خنده دار داده گمراه نمیشن ..خودشون تحقیق میکنند که کدام مرکز مورد تایید و علمی هست...

تاسف...تاسف

2738

کمی مطالعه و بررسی بد نیست ..شما که اینقدر همه جا سرک میکشی..نسل امید چند بار توبیخی گرفته که اشتباهات پزشکی داشته ..اگر چه منم خودم بار اول انجا رفتم و مشکلی نداشتم...جز معطلی زیاد و بی نظمی کارمندان تو نوبت دهی..

کمی مطالعه و بررسی بد نیست ..شما که اینقدر همه جا سرک میکشی..نسل امید چند بار توبیخی گرفته که اشتباه ...

رستاک تمام روش‌های ابداعی نسل امید داره کپی می‌کنه!! چراکه هم اقای دکتر طهماسب پور و هم خانم دکتر فتاحی که سال‌های در موسسه ازاده رسالت و مرکز جام جم فقط سونو عادی را انجام میدادند ،، را جذب کرد آموزش داد ‌چند سال کار اموزی کردند  ، بعد از اینکه روش و امور رایج نسل امید را بلد شدند ، ابتدا خانم دکتر فتاحی جدا شد و رستاک را تاسیس کرد و چند مدت بعد اقای دکتر طهماسب پور از نسل امید جدا شد یا ...،، ولی اینکه دقیقا از روش سونوی نسل امید کپی برداری کنند و اسمش بدارند موسسه فوق تخصصی ، کار پسندیده نیست !!!

نسل امید چند سال یک روش عوام پسند ،مبنی بر طولانی جلوه دادن مدت سونو ( انهم توسط افراد کارشناس غیر متخصص ) و تایید آن در چند ثانیه توسط متخصص ، جهت تخریب تمام همکاران سونو گرافی کشور و القا افراد حامله کم اطلاع ( که وقت زیادی صرف سونو‌ در مقایسه با سایر مراکز ) با کمک دکتر طهماسب پور و خانم دکتر فتاحی راه اندازی شد ( جالبه تنها موسسه سونو کشور هستش که اصلا دستگاه رادیولوژی ندارد !!! ) 

سپس به اختلاف خوردند و متخصص ها ( دکتر طهماسب پور و فتاحی ) خارج شدند و اومدند به تقلید همون روش نسل امید ، موسسه رستاک را ه اندازی کردند !!! 

نسل امید هم فردی شبیه اقای دکتر طهماسبپور ( دکتر خانزادی ) پیدا کردند !! و الان هردو مرکز در رقابت باهم با یک روش غیر علمی و پوپولیسمی به خانم های پولدار حامله کشور ( ابتدا توسط پرسشنامه شناسایی و کشف میشن ) سرویس سونوگرافی می‌دهند !! 

و با کمترین مشگلی آنان را به مشاوره با متخصص پریناتولوژیست ( متخصص زنانی که دوره یکساله سونو جنین دیده ) معرفی میکنند !! 

یعنی اینکه ما سواد و دانش سونو ناهنجاری جنین را کمتر از آنها بلدیم !! 

سئوال اینه که چرا متخصصین زنان تهران ، از ابتدا ما خانم های حامله را به مطب های متخصصین زنان دارای مدرک پرینتالوژیست معرفی نمیکنند که یکبار هزینه بدهیم وجواب درست را سریعتر دریافت کنیم !!

هر موسسه که ادعا پیشرفته و فوق پیشرفته میکنه ،بایستی ابتدا تحقیق کنید :

۱- مدارک تخصص و داشتن دانشنامه ( بورد ناسیونال ) و فلوشیپ را حتما در سایت و در جلو پذیرش با چشم خود ببینید 

۲- از دادن اطلاعات خصوصی خانواده مثل آدرس خونه ‌شغل و درآمد و ... بیمه مکمل ..خودداری نمایید ( هیچ ارتباطی با سلامت جنین ندارد ) 

۳- اجازه سونو به فقط متخصصی که مدرکش بالای تخت سونو نصب شده ،بدهید ( انجام سونو توسط دستیار ، غیر متخصص ، خلاف قانون )

۴- از دریافت جواب مبهم و غیر مسیولیت پذیر ( مثلا سونو بسیار محدود ودر حد قابل بررسی به دلیل چاقی و هیکل مادر ،خوب انجام نشد ) خودداری نمایید 

1398/10/06 | 

اگه خود دکتر طهماسب پور سونو را انجام بده خوبه !! 

ولی ابتدا کارت ملی یا شناسنامه میخواند!!!! چرا ؟! 

تمام اطلاعات مالی خانواده مثل محل خونه ‌شغل همسر و بیمه تکمیلی ...میپرسند 

آخرین عادت ماهیانه را میپرسند!!؟ 

تمام ریسک خطر ( سن شوهر و سن خودت و ازدواج فامیلی و سابقه سقط و شجره خانوادگی خودت وهمسرم و بیماری قند و فشار خون و مصرف الکل ودارو ) می پرسند 

بعد که تمام اطلاعات ما را میگرند با پرسشنامه !؟! میفرستند اطاق یک یا دو ، که یک خانمی که روپوش سفید داره ‌معلوم نیستش که متخصص؟؟ حدود ۴۵ دقیقه سونو میکنه ! 

آخرش بعد از چند ساعت انتظار ، اقای دکتر چند ثانیه یا یک دقیقه سونو میکنه و دو مطلب میگه ،جنس بچه ات حدود ۶۰ درصد پسره یا دختره ( انهم شفاهی ) و با این چند ثانیه سونو آن خانم اولی که دکتر نیستش ،را تایید و مهر وامضا میکنه ؟؟!!!!! 

چرا خانمی که ۴۵ دقیقه سونو‌کرده و اصل سونو را انجام داده ،کار خودش را مهر وامضا نمیکنه !!! 

چرا اقای دکتر سونو خانمی غیر متخصص را مهر وامضا میکنه و تمام تعهدات قانونی و شکایات احتمالی را قبول میکنه !! 

من که اصلا راضی نبودم . سونو منو اشتباه نوشته بودن تیغه دیده نشد‌. مجبور شدم دوباره سونو بدم. هزینه به کنار . چقدر استرس کشیدم. ولی دکتر دوم حواب سونو رو دید گفت این گف تیغه بینی داره چرا نوشتن نداشته؟. از بس موقع سونو کردن هی میخندیدن. دکترشم فقط جنسیت رو چک میکنه