2733
2739

من فقد ي ساله ازدواج كردم

و الان باردارم

با خواست خودمون

خيلي خيلي عاشق هميم و باهم اوكي ايم

اما هنوز ك هيچي نشده حس ميكنم شوهرم ي مقدار كم فاصله گرفته ازم

همش نگرانم

مثل ديگران تا پايان بارداريم كلا دور نشه

چ كارهايييييي رو بايد كنيم!؟چ طور بايد رفتار كنيم

ك همه چي مثل ثابق باشه!!!؟

تروخدا راهنمايييييييييييييي كنيد ممنون

خداجونم،ممنونم ازت كه دعاهامو گوش دادي،ني ني مو گذاشتي تو دلم،تنها آرزوي قلبيم فعلا اينه كه فندق مو صحيح و سالم بزاري تو بغل من و عشقم👼🏻ماماني عاشقته🤱🏻خدايا شكرت شكرت شكرت شكـــــــرت💛خوشبخت ترينم من🤱🏻خداجونم اين حس و قسمت همه كسايي كه ني ني ميخوان كن.واس سلامتي ني ني م يه صلوات ميفرسي؟🤰🏻💜

یعنی چی دور شده؟؟ مردها تو بارداری که خیلی به زناشون اهمیت میدن؟؟ کار خوبی کردی زود باردار شدی

کاش میشد اینده رو دید. اینده با بعضی ها و اینده بدون بعضی ها....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی چی دور شده؟؟ مردها تو بارداری که خیلی به زناشون اهمیت میدن؟؟ کار خوبی کردی زود باردار شدی

انگار ناخداگاه كمي دور ميشن

توجههههه هس

انقد بهم ميرسه

خداجونم،ممنونم ازت كه دعاهامو گوش دادي،ني ني مو گذاشتي تو دلم،تنها آرزوي قلبيم فعلا اينه كه فندق مو صحيح و سالم بزاري تو بغل من و عشقم👼🏻ماماني عاشقته🤱🏻خدايا شكرت شكرت شكرت شكـــــــرت💛خوشبخت ترينم من🤱🏻خداجونم اين حس و قسمت همه كسايي كه ني ني ميخوان كن.واس سلامتي ني ني م يه صلوات ميفرسي؟🤰🏻💜
2731
هرکار کنی بازم یه حفره بینتون میفته ما که اینجوری بودیم دورانیه ک بذار بگذره ولی خودت ی جاهای دور ...

چقدددددددد بد😔

2738
انگار ناخداگاه كمي دور ميشن توجههههه هس انقد بهم ميرسه

نه عزیزم اینجوری حس میکنی. مخصوصا اگر همسرت عاشق بچه است مطمئن باش اینجوری نیست

کاش میشد اینده رو دید. اینده با بعضی ها و اینده بدون بعضی ها....

خب اگرمنظورت رابطه هست چون میترسن برای جنین مضرباشه فاصله میگیرن طبیعیه

لینکشو پیدا کردم . هورا.ورزش اب کردن شکم :https://www.instagram.com/p/BtT02aBgFgz/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=149hni6pn37m4  شروع ورزش من ، برای آب کردن شکم ... یازدهم دی نود و هفت😊بود .... ولی بخاطر بعضی مشکلات ... متوقف شده😣😣😣چند روز درمیون ورزش میکنم . امیدوارم بتونم👌...رژیم غذایی ندارم . فقط ورزش . اندازه دورشکم در اغاز کار ۸۸ . باید به شصت و هشت برسونم👌من میتونم 😊
پس چی میخوای دیگه چطوری دور بشن مثلا

يعني ك سعي ميكننن بيشتر بيرون خونه وقت بگذروننن

ياديگه اون رابطه احساسي و عاطفي بين زن و مرد خيلي خيلي خيلي كمرنگ ميشه

یه سری ازین اخلاقها انگار هست،البته من سر بچه اولم خیلی باشوهرم ازهم دورشده بودیم،اما الان خداروشکرخیلی خوبه،

اخه بیچاره ها نمیدونن که ماچقدرسختمونه،نمیدونن چطوری ابراز کنن،سعی کنین این دورانو بخوبی بگذرونین.

(  تیکر یک سالگی پسرمه  )
يعني ك سعي ميكننن بيشتر بيرون خونه وقت بگذروننن ياديگه اون رابطه احساسي و عاطفي بين زن و مرد خيلي خ ...

کمرنگ نمیشه  نگران نباش

اینطوری که میگی بهت توجه میکنه که‌خیلی خوبه 

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**
نه عزیزم اینجوری حس میکنی. مخصوصا اگر همسرت عاشق بچه است مطمئن باش اینجوری نیست

انشاالله

چون خانم باردار واقعااااااااا خودش چالش زياد داره

اگ بخواد تغيرات همسرش هم ببينه خيلي سخت تر ميشه واسش

چون حامي ش تو اون برهه فقط همسره

2706