2737
2739
عنوان

خانوما کیا توخونه ورزش میکنن.ی دقیقه بیاین لدفااا

| مشاهده متن کامل بحث + 19710 بازدید | 59 پست
واقعا؟چه جالب..چه ورزش هایی کردی عزیزم؟و روزی چنددقیقه؟

ورزش رو بايد از زمان كم شروع كني و به مرور بيشتر كني جون بدن بعد از مدتي به اون مقدار ورزش هادت ميكنه و ديگه جربي نميسوزونه

ولي در كل خوبه هم براي روحيه و هم براي بالا بردن متابوليسم بدن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوستان اسکی فصایی چیه

ی دستگاهیه..که روش باید ورزش کنی.😊نمیدونم چطورتوضیح بدم..ازنت سرچ کن شکل دستگاه رومیاره

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
2731
آفرررین..چندکالری میخوردین؟واینکه پوستتون شل نشد؟

عزيزم من چون تو دوران شيردهي بودم با ١٥٠٠ شروع كردم و بعد از اينكه پسرمو از شير گرفتم كالريمو رسوندم به ١٠٠٠-٩٠٠ و در هفته دو بار زير ٦٠٠ ميبستم

پوستمم شل نشد ورزشاي قدرتي هم انجام ميدم

پوست صورتمم آبرسان و گلاب ميزنم اصلا شل نشد 

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏
عزیزم میشه بگی چه ورزشی و رژیمی و این که چند وقت طول کشید

عزيزم من ورزشاي توربو فايرو انجام ميدم 

البته از اول با جيليان شروع كردم بعدش رسيدم به توربو

رژيمم كالري شماري گرفتم

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏
عزيزم من چون تو دوران شيردهي بودم با ١٥٠٠ شروع كردم و بعد از اينكه پسرمو از شير گرفتم كالريمو رسوندم ...

مرسی..وزنت بعد چندماه استوپ نشد؟بعضی هامیگن بعد ی مدت وزنم دیگه پائین نیومد

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
مرسی..وزنت بعد چندماه استوپ نشد؟بعضی هامیگن بعد ی مدت وزنم دیگه پائین نیومد

من چون كالريهامو متغيير ميبستم اصلا استپ نداشتم

تو سه ماه ٢٠ كيلو كم كردم تو دوماه ده كيلو بقيه

2738
من چون كالريهامو متغيير ميبستم اصلا استپ نداشتم تو سه ماه ٢٠ كيلو كم كردم تو دوماه ده كيلو بقيه

آفرررین..پس منم متغیرکنم..مثلا ی روز ۱۲۰۰ یروز ۱۰۰۰ یروز ۷۰۰..اینجوری عزیزم؟ببخش اینهمه سوال کردم

آفرررین..پس منم متغیرکنم..مثلا ی روز ۱۲۰۰ یروز ۱۰۰۰ یروز ۷۰۰..اینجوری عزیزم؟ببخش اینهمه سوال کردم

بله عزيزم 

مثلا يه هفته اينجوري ببند

١٠٠٠

٨٠٠

٩٥٠

١١٠٠

٧٠٠

٩٠٠

آزاد

جمعه خودتو آزاد بزار ولي تا ١٥٠٠ بيشتر نخور

ورزشم هم حتما هر روز داشته باش

يه روزاييم از روزايي كه ميخاي ٦٠٠-٧٠٠ ببندي رژيم شوك بگير 

مثل شيرو خرما رژيم ميوه ،رژيم سيب زميني

نه عزيزم 

بازم سوال داشتي بپرس

بله عزيزم  مثلا يه هفته اينجوري ببند ١٠٠٠ ٨٠٠ ٩٥٠ ١١٠٠ ٧٠٠ ٩٠٠ آزاد جمعه خودتو آزاد بز ...

عالیییی بود برنامت..واینکه توکالری شماری مثلا میتونم شیرینی خامه ای بخورم ولی کالریشو حساب کنم..

این چرخه رو هر روز انجام بده

اکثر ماهیچه هاتو فعال میکنه

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    

سلام دوستان میتونیدباتهیه بندتی آر ایکس درمنزل بدون استرس کرونا تمرین کنید و چربی سوزی انجام بدید و به اندامی زیبا برسید🥰دوستانی که ازمن بندتهیه میکنن دو هفته برنامه تمرینی رایگان براشون داخل واتس اپ فرستاده میشه😘پیج اینستا بندهsamira_trx1373

عزيزم من چون تو دوران شيردهي بودم با ١٥٠٠ شروع كردم و بعد از اينكه پسرمو از شير گرفتم كالريمو رسوندم ...

سلام دوست عزیز امیدوارم همچنان به ورزش در منزل ادامه بدین و تندرست باشید .سوالم در مورد استفاده از گلاب هست چه زمانی استفاده میکنید .من ابرسان میزنم بعد نرطوب کننده خالا گلاب رو چه زمانی؟و اینکه شما گودی کمر بعد از بارداری نگرفتین؟من می خوام از بین بره ورزشش هام تلاش کردم یاد بگیرم 

2706