2733
2739

قیمت مناسب یعنی چقد؟

من بوی برایت کریستال و نویر کریستال ورساچه رو دوس دارم قیمت هم دور و بر 300

"من بسیار ثروتمند، بسیار، زیبا و بسیار غمگینم" ................................................................................................................ می توان همچون عروسک های کوکی بود/با دو چشم شیشه ای دنیای خود را دید/می توان در جعبه ای ماهوت/با تنی انباشته از کاه/سالها در لابلای تور و پولک خفت/می توان با هر فشار هرزه دستی/بی سبب فریاد کرد و گفت/"آه من بسیار خوشبختم"

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

قیمت مناسب یعنی چقد؟ من بوی برایت کریستال و نویر کریستال ورساچه رو دوس دارم قیمت هم دور و بر 300

منم فک کنم برایت بود خوشم اومد ، همون ک کریستال صورتیه ؟ 

آنچه تو گنجش توهم می کنی *** از توهم گنج را گم می کنی

قيمتش پايين باشه خيلي موندگاري نداره،من ٣٠٠ تا ٥٠٠ ميدم ولي ٢ سال استفاده ميكنم،نيازي نيست خالي كني رو خودت عطره خوبو

❤️تمام زندگيه من،پسر خوشگلم كي ميشه بغلت كنم و دستاي كوچولوتو لمس كنم❤️
2728
منم فک کنم برایت بود خوشم اومد ، همون ک کریستال صورتیه ؟ 

آره بوی ملایم و مطبوعی داره تو سبگ عطرای گلی اینو بیشتر میپسندم

"من بسیار ثروتمند، بسیار، زیبا و بسیار غمگینم" ................................................................................................................ می توان همچون عروسک های کوکی بود/با دو چشم شیشه ای دنیای خود را دید/می توان در جعبه ای ماهوت/با تنی انباشته از کاه/سالها در لابلای تور و پولک خفت/می توان با هر فشار هرزه دستی/بی سبب فریاد کرد و گفت/"آه من بسیار خوشبختم"

جدیدا یه ورساچه هدیه گرفتم.سایز کوچکش.بوی خنکی داره.موندگاریش خوبه از اونجایی که همکارام گفتن صبحها بوی تو داخل سالن هست.یعنی از 12 ظهر به بعد احتمالن یا کمرنگ میشه یا عادت میکنن.که احتمالن بوش دیگه کم میشه.

دو الی سه پیس میزنم.

ورساچه شیشه طلایی هست

2738
2706