2733
2734
عنوان

با فامیل شوهرم دهن به دهن گذاشتم نمیدونم کار درستی کردم یا نه

| مشاهده متن کامل بحث + 1585 بازدید | 73 پست

چون مادر و خواهر یه جورایی کسی رو ندارم باهاش حرف بزنم خیلی احساس ناراحتی می کنم 

وقتی اینجوری می کنن بیشتر احساس تنهایی می کنم و دلم میگیره با خودم میگم اگه مامانم بود اینجوری نمیشد

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

[QUOTE=64693479]نظرتون چیه کار بدی کردم؟ جواب دادم خوب بود یا سکوت می کردم؟؟؟؟؟؟؟؟[/QUO

خیلی خوب کاری جوابشوتو دادی.آفرررین😍

خوشمان آمد..چ پررون 

برد من وقتیه ک به تو میبازم:)
2731
چون مادر و خواهر یه جورایی کسی رو ندارم باهاش حرف بزنم خیلی احساس ناراحتی می کنم  وقتی اینجوری ...

عزیزم😢😢😢😢

اینو قبول دارم واقعا 

دختری که بعد از ازدواج خواهرو مادرش نباشن میشه کوه غم هر جقدرم ادم خوشبخت باشه بازم دردودل میخواد😢😢😢

به رفتار من نیست نه اینکه فامیل شوهر باشن ولی واقعا پر رو هستن.هر کاری می کنم نمیشینن سر جاشون

باور کن کار خاصی احتیاج نیست انجام بدی

چن تا نکته بگم بهت نمیدونم انجام دادی یا نه ولی شنیدنش خالی از لطف نیست

۱.سعی کن از این به بعد باهاشون شوخی نکنی و قاطیه شوخی هاشون هم نشی

۲. وقتی باهات شوخی کردن(به خصوص شوخی بی خود و بی ادبانه )بی محلی کن و اخم کن و بگو از شوخی خوشم نمیاد...جمع کنید خودتونو

۳.کم رفت و آمد کن...خیلی کمتر از اینی که هست

۴.تماس تلفنی و پیامک و تبریک و احوال پرسی مجازی به هیچ عنوان

تو خونه شون لباس رسمی بپوش که فکر نکنن مثل خونه خودت میدونی

۵.تو کاراشون خیلی کمک نکن بهشون...بزار حدشون دستشون بیاد بفهمن عروسی دخترشون نیستی

۶.تو احوال پرسی ها یکم عصا قورت داده باش...تعارفات رو تا حد امکان بزار کنار

۷.محبت زیادی نکن

۸.به مامانش نگو مامان و به باباش نگو بابا...یا هر چیز مشابه این(خانم فلانی یا آقای فلانی )هر عنوانی که صمیمی نباشه

۹.در مورد خواهرشوهرات و جاری ها هم اسم رو با خانم صدا بزن

۱۰.کلا یکم برج زهر مار باش تا حساب ببرن ازت

(اینا وضع فعلیه من توی خونواده شوهرمه...لازم به ذکره برای من جواب داده و انقدر ازم حساب میبرن که حتی پدرشوهرم دیگه جلوی من با پیژامه و تی شرت نمیگرده لباس رسمی تن میکنه...بهم فقط شما میگن یا اسمم رو با خانم صدا میزنن...ینی تا این حد...میدونم یکم شل بگیرم دوباره برمیگردم به روال اسبق...پس با همین فرمون میرم جلو..به من نیومده با بی جنبه جماعت خوب باشم و شوخی کنم )

نمیگم از پس هر ده تا مورد برمیای ولی تا جایی که میتونی و کاردت برش داره انجام بده

چشمام که باز میشن میبینم یه فرشته سمت راستمه, یکی سمت چپم, یکی تو بطن وجودم و ...یکی دیگه هم اون بالا بالاها تو آسمون لابه لای ابرا که با چشمای قشنگش داره به من نگاه می‌کنه. خدایا من درست وسط بهشتتم... شکر
باور کن کار خاصی احتیاج نیست انجام بدی چن تا نکته بگم بهت نمیدونم انجام دادی یا نه ولی شنیدنش خالی ...

خیلی چیزای خوبی رو گفتی،خب من کسی رو‌ ندارم بهم یاد بده ولی خب سعی می کنم تا حد امکان انجام بدم

😭😭😭

عزیزم من هم مادر دارم هم خواهر ولی مادر مریضه نمیتونم این حرفا رو بزنم که ناراحت میشه ،یه بار به خواهرم گفتم البته فقط درددل کردم اونم تو جمع برگشت گفت تو هرچی غمه میاری برای من ،و من دیگه پیش خواهرم حرفای درددلی نزدم 

عزیزم من هم مادر دارم هم خواهر ولی مادر مریضه نمیتونم این حرفا رو بزنم که ناراحت میشه ،یه بار به خوا ...

درست میگی ولی مامانم تا وقتی بود منو راهنمایی می کرد یا همون بودنش کافی بود که اینجوری برخورد نکنن 

این وسط شوهرت چی گفت طرفداریتو نکرد؟؟

بهش گفتم رفتاراتون درست نبود با یه حالت خنده گفت شوخی بود گفتم شوخی وجود نداره اونم گفت تو چرا جنبه شوخی نداری منم گفتم هر شوخی ای ۹۰ درصدش جدی هست.اونم گفت من اگه فیش هم داشته باشم بقیه پولش رو ندارم.دیگه ادامه ندادیم