2733
2734
عنوان

كاش ميشد

226 بازدید | 27 پست

خيلي دلم ميخواد الان كه حالم بده

پاشم مانتو مشكي و كفش و شلوار مشكيمو با شال مشكي رو بپوشم يه مقدار پول و فندك بزارم تو جيبم برم بيرون

حتي گوشيمم نبرم

به هيچكي هم نگم ك كجام و برم تو خيابون

با پاي پياده بگردم تا يه سوپر پيدا كنم ك اين وقت شب باز باشه يه پاكت سيگار بخرم

برم با پاي پياده برم و برم و برم تا يه جايي كه رسيدم خسته شم تاكسي بگيرم برم بام تهران..

اون موقع دم دم هاي طلوع خورشيد پاكت سيگار و در بيارم يه نخ بردارم خيره شم به شهر مظلوم خودم

فندك و در بيارم سيگار و روشن كنم هي بكشم هي زار بزنم هي بكشم هي زار بزنم هي بكشم هي زار بزنم

انقدر زار بزنم تا بميرم

اونوقت موقعي ك خالي شدم با شهر مظلومم خدافظي كنم برم خونه

برم بيوفتم رو تخت

بخوابم تا ميتونم بخوابم ساعت ها..

اي كاش ميشد

اي كاش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پاشو جای این همه غصه خوردن نماز بخون از ته دلت از خدا بخواه ک هرچی صلاحته بهت بده.. 

👑خدایا کاری کن که از چیزهای ارزشمند زندگی، جانم اولین چیزی باشد، که از من می‌گیری؛ نکند قبل از این که جانم را می‌گیری، انصافم گرفته شده باشد، شرفم، عدالتم، راستگویی و ادب و دیگر کرامت های اخلاقی ام گرفته شده باشد و تفاله‌ای شده باشم که تو جانم را می‌گیری. خدایا از میان چیزهای شریف، اولین چیزی را که می‌گیری، جانم باشد و وقتی می‌میریم شرفم، صداقتم، عدالتم، شفقت و عشق ورزی به انسان‌ها در من سر جایش باشد. تواضعم، انسان دوستی‌ام سر جایش باشد. نه این‌که تا جانم به لبم برسد و بمیرم ؛عدالتم، انصافم و مروت و جوانمردی و صداقت و تواضعم را از دست داده باشم.👑
2731
2738
منم دلم میخواد سرمو گذاشتم دیگه پا نشم من خیلی جون دستم ولی اولین باره از ته دل چنین چیزی و خواستم

من ٢٠ سالمه تو اين چند روزه ١٠ بار اينو خواستم از خدا

2706