2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم دلم گرفته یاد دایی جونم افتادم😔😔

خیابان پاییز 🍂 کوچه مهر❤ پلاک ۵ 😄                                                                                                   قسم به تین و عنکبوت به مرغ باغ ملکوت                      ازته دل برات بگم دنیا فدای تارموت❤                                                                                                       غصه نخور دیووووونه 😄       کی دیده شب بمونه؟😍                                                                                   بالاخره همه چی درست میشه 😔  درستم نشد تموم که میشه                                                                                         💔ازبخت بدم آینه فروش شهر کوران شدم💔😔
2731
نه من امروز الکی خوشم😄

سلام عزیزم 

شما یه نذر یا ختم انجام داده بودی...درسته؟

یادم نیس دقیق 

قرار بود هروقت حاجت گرفتی بهم پیام بدی😕

اگه میشه برای رسیدن به حاجتم یه صلوات مهمونم کنید 

داشتم با کاربری حرف میزدم که شوهرش ماهی 600 هزار تومن درآمدشه. و میگفت از اینکه بی پولن و اجاره نمیتونن بدن و اینا کاملا افسرده شده. از اون طرف هم داشتم با یه کاربری حرف میزدم که امضاش بود من بسیار ثروتمند بسیار زیبا و بسیار غمگینم و به گفته خودش شوهرشم پزشک پولداری بود گفته بود افسرده هست و میگفت چون همه چی رو به دست آورده افسرده شده و ذوقی نداره و بی هدف زندگی میکنه و همیشه غمگینه.

یهو دلم گرفت خیلی دو تا موضوع متفاوت.

به نظرتون حالم خیلی بده دارم آهنگ هندی گوش میکنم😓

يعني الان از دله پرم انقدر گريه كردم كه نگو يهو چشم افتاد به كامنتت پوكيدم يعني 😂😂😂

خانوم هستم نام کاربریم رو همینجوری زدم یهویی ثبت شد دیگه هم عوض نمیشه 😥
2740
داشتم با کاربری حرف میزدم که شوهرش ماهی 600 هزار تومن درآمدشه. و میگفت از اینکه بی پولن و اجاره نمیت ...

بابا دنیا بازیو سرگرمیه نباید جدی گرفتش 

زندگی گذراست مثل یه خواب پستی و بلندی زیاد داره

تازه از حبس برگشتم🕵️‍♂️