2733
2739

سلام بچه ها ، من دکترا بهم گفتن قلب بچم تشکیل نشده باید بندازمش پریروز رفتم سونو واژینال کرد تا قبل سونو اصلا لک بینی نداشتم ولی بعد سونو خیلی لک قهوه ای میببنم ایا نشونه سقطه داره خود بهدخود بچه میفته؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم هفته ۵بچم قلب نداشت.چون اززندگیم مطمئن نبودم خودم سقط کردم.خدامنوببخشه

خیلی سخته سقط کرذن خودم دل نمیومد بندازم فکر کنم داره خود به خود میفته 😢😢

خیلی سخته سقط کرذن خودم دل نمیومد بندازم فکر کنم داره خود به خود میفته 😢😢

اشکال نداره عزیزم خواست خدا بوده منم رفتم جنین قلب نداشت منم امروز لکه بینی قهوه ای داشتم احتمالا داره سقط میشه😔

2738
منم هفته ۵بچم قلب نداشت.چون اززندگیم مطمئن نبودم خودم سقط کردم.خدامنوببخشه

هفته ٥ ك طبيعيه چيزي نشون نده

تا هفته ٨-٩ جا داره 

بالاخره مامان جانان كوچولو شدم    خدايا شكرت🙏🙏
هفته ۱۲ بر اساس اخرین پریود هفته ۹ بر اساس سونوگرافی

خیلی متاسف شدم

منم تجربه مشابه داشتم

وقتی فهمیدم تو هفته هفتم هنوز تو پنج هفته مونده و بارداری پوچه استراحت رو رها کردم و شروع کردم به راه رفتن.بعد از یک ساعت لکه بینیم بیشتر شد و تبدیل به خونریزی خفیف شد و ...

برای فردای اون روز وقت کورتاژ گرفته بودم از دکترم.

ولی شکر خدا به اونجا نرسید.

فکر میکنم همین راه رفتن کمکم کرد.

آخه پنج هفته سنی نداره و به گفته دکترم چون لکه بینی داشتم سقط هم راحت تره

برای فردای اون روز وقت کورتاژ گرفته بودم از دکترم. ولی شکر خدا به اونجا نرسید. فکر میکنم همین راه ...

من دکتر بهم امروز قزص داذ گفت میتونی تا ۱ هفته صبر کنی خودش بیفته یا برو قرص بخور دفع شه من چون میترسم به کورتاژ برسه قرص گفتم بگیرم ، خیلی سخته انگار میخوان یه تیکه از وجودمو ازم بگیرن اصلا دلم نمیاد بندازمش همش فکر میکنم الکیه بچم دوباره رشد میکنه نمیتونم با واقعیت کنار بیام .. حتی دوست ندارم کسیو ببینم ، درونم همش احساس پوچی مبکنم من بارذاریم ناخواسته یود همش به خدا میگم اگه میخواستی بگیریش چرا بهم دادیش من که بچه نمبخواستم..😢😢

2706