2733
2734
اگه من احتمال بدم که خوشبخت ميشم دراينده يه لحظه هم درنگ نميکردم البته از نظر خيانت نميگم چون خوشم ن ...

دقیقا منم همینطور

خداوندا... نامت راتمام شب همراه ستاره ها نجوا کردم... 
یه چیزی خیلی واسم سواله یعنی واقعا توش موندم دخترای مجرد تو خونه موندن خدایی خوشکلم هستن ولی این مطل ...

مگه به خوشگلیه

دوست عزیز کامنت بنده در یه تاپیک صرفا برای اظهار نظر برای صاحب تاپیکه لطفا افراد دیگه رپلای نکنید.با تشکر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه چیزی خیلی واسم سواله یعنی واقعا توش موندم دخترای مجرد تو خونه موندن خدایی خوشکلم هستن ولی این مطل ...

چون  فهمیدن از ازدواج چی میخوان واتفا به قول مشاوره ظرف محبت اشون عمیق تر شده

2731
دخترعمو منم بعد از ده سال زندگی جداشد،،شوهرش بایک دختر مجرررد و خودشم با یک پسر مجرررد سریعا نامزدو ...

شما کدوم شهرید؟

که قبول میکنند با یه. مطلقه ازدواح کنن

من زندگیم داغونه ولی میترسم تنها بمونم برا این طلاق نمیگیرم

باردار نیستم،تیکر کاهش وزنمهتاریخ شروع. 97/8/1  دعا کنین اینبار بتونم.شروع--->76.5---->75.2---->
2740
شما کدوم شهرید؟ که قبول میکنند با یه. مطلقه ازدواح کنن من زندگیم داغونه ولی میترسم تنها بمونم برا ...

والله تو شهر ماهم عادیه کلا الان بیشتر دنبال زن مطلقه هستن تا دختر ...من خیلی می بینم دور و برم

خدا بهترینو برام میخاد ایمان دارم  

چي بكم واقعا.خواهر من كه ٦ساله همسرش فوت شده الانم٣٠سالشه هنوز ازدواج نكرده براش دعا كنيد 😔

یک روزی که خوشحال تر بودم می آیم و می نویسم کهاين نیز بگذرد مثل همیشه که همه چیز گذشته است
2706