2733
2734
عنوان

بدترین غذایی که تومهمونی خوردیدچیبود؟عکس العملتون چی بود؟!!

| مشاهده متن کامل بحث + 110772 بازدید | 1326 پست

پارسال دوستم توخیابون من وشوهرمودید بااصرارماروبرد خونه که شام زیاددرس کردیم وایناماهم رفتیم شویدپلودرس کرده بودن شوهرم توبشقابش مودیده بودازغذاش دس کشیدبعدشوهرم چون توپرخوری معروفه فکرمیکردن داره تارف میکنه ازشوهرم انکارازاونام اصرارآخرسرم مجبورشدهمه غذاشوبخوره منم اون وسط قرمزشده بودم ازخنده نمیتونستم جلوخندموبگیرم ابروم رفت بخدا

🌟باخداباش پادشاهی کن بی خداباش هرچه خواهی کن 🌟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یکی از دوستام اهل جنوبه هی تعریف میکرد از یه غذایی به اسم کشک زرد... خلاصه یبار درست کرد وااااای داشتم بالا میاوردم.... خودش با لذت تموم کرد دیگه منم دلشو نشکستم ی کم خوردم. گفتم کاش ناهار نمیخوردم قبلش گفت عه مگه ناهار خوردی؟ نخورده بودم اما الکی گفتم اره.... البته بعدا فهمیدم این ی غذای معروفه منتهی با ذائقه ما شمال غربیا جور در نمیاد چون من خونه هم اوردم کسی خوشش نیومد.  

قابل توجه عزیزان

تاپیکهای که جنبه فان داره

لطفا از اوردن شهر یا روستا یا محله خاص خودداری کنید

اگر غذایی طعم بد براتون داره صرفا ممکنه چون شما نخوردی اینطوری باشه وبرای صاحبخانه یه چیز کاملا عادی وروتین باشه مثل همه غذاها

یا طرف با نحوه پختش کاملا اشنایی نداشته

در هرصورت به نعمت خدا ایرادی نگیرید چون با اون سبزی که شما محشرترین قرمه سبزی می پزین شخص دیگه نمی تونه بپزه 

پس کافیه بگیم دوست نداشتیم واز کلماتی مثل عوق بالا اوردن پرهیز کنیم

2731
پارسال دوستم توخیابون من وشوهرمودید بااصرارماروبرد خونه که شام زیاددرس کردیم وایناماهم رفتیم شویدپلو ...

واااااااااای باز مرام همسرتون بوده وگرن من بودم ک دیگه اخرش میگفتم مو هس عاغا جان مووووووووووووعه ها شوخی نیس  

واااااااااای باز مرام همسرتون بوده وگرن من بودم ک دیگه اخرش میگفتم مو هس عاغا جان مووووووووووووعه ها ...

نه  دیگه گناه داشتن بنده خداها اتفاقی بوده عمدی که نبوده😂

🌟باخداباش پادشاهی کن بی خداباش هرچه خواهی کن 🌟

من چندساله یزد زندگی میکنم آش شولی یزدیا فوق العاده بدمزه س.اصلا نتونستم باهاش ارتباط برقرار کنم حالا ی عده نیان بگن حتما آش شولی خوب نخوردی من تا حالا صد نفر واسم آوردن ولی بازم همونطوری ه

من دوتا فرشته ی خیلی ناز دارم خدایا شکرت 😍😍😍😍
2738

بدترین غذاهایی ک خوردم 

خورش بادمجون خونه دختر خالم ک عوقت میگرفت نمیدونم چیکار کرده بود با این خورش ک ادم حالی ب حالی میشد

و هرررر بار خونه مادرشوهرجان ک از خودش غذا اختراع میکنه

و قلیه میگوهاش نمک نداره طعم خورش گوشت و لپه رو میده

مرغش کل مواد میریزه تو هم سرشو میزنه

مرغ ابپز درست میکنن بهش میگن ته چین هر چ میگم مامان این ته چین نیستا میگه ن همین ته چین هس

🤣

صاحب خونه واسه شام که اولین بار بود خونشون رفته بودیم کوکوسیب زمینی درست کرده بود حال نداشت یکسره ریخت تو تابه اونم تابه روحی کهنه قدیمی...کوکو همش چسبیده بود به تابه بعد با کفگیر ریز و خرد شده ریخت تو دیس آورد سر سفره.کوکو کاملا کم روغن و بی ادویه و بی نمک.درواقع سیب زمینی آب پز له شده و تخم مرغ و نعناخشک بود.اونم با نون لواش خشک...من که فقط ماست خوردم‌.

سلام، یه شب پدر شوهرم گوسفند قربونی کرده بود زنگ زد که بیاین کباب کنید و از این حرفا منم بی نهایت شکمو و عاشق کباب عمین که رسیدم خونشون دیدم خانومش تمام جیگر و قلب و خلاصه همه چیرو سرخ کرده بود جیگر تازه گوسفند هم خیلی بو میده وای تمام مهمونا داشتن به من میخندیدن زن پدرشوهرمو تحریک میکردن که به من تعارف کنه منم تا چشم میزبان به سفره نبود همه رو پخش میکردم تو بشقاب بقیه البته بگم همه خودمونی بودن و میدونستن من دوست ندارم و جوری نشد که به صابخونه بی احترامی بشه و خودمم گفتم که من دوست ندارم  

من شیرازیم

یکی از سوعاتیهای ما ابغوره معروفمون هست که الان فصلشه

وبخاطر همین تو خورش سبزی سالاد شیرازی وحتی غذای خنکی بنام تلیت ابغوره استفاده می کنیم 

حالا ممکنه بعضیها مثل سالاد فصل داخل سالادشیرازیشون هم سس مایونز بزنند خوب اون ذائقه ایشون هست که دوست داشته ویکی دیگه دوست نداره طعم بد هم نداره 

یخنی هم غذای اصیل هست که بقیه ایران بهش میگن ابگوشت 

گوشت با پیاز وادویه ها میزارن بپزه اگر دوست داشته باشن گوجه فرنگی هم می ریزن ولی کمار کیی استفاده میکنه بعد نخود از قبل خیس خورده هم به گوشت اضافه می کنند ومیزارن خوب پخته بشه بعد پخت اب گوشت جدا می کنند ونخودگوشت باهم می کوبند کنار این غذا ترشی مخلوط ترشی سیر سبزی وپیاز با نون سنگک استفاده میکنند

یخنی های دیگمون 

یخنی عدس وکلم هست که بجای نخود عدس ودر اخر کلم اضافه می کنند 

ویخنی لوبیا (قرمز) که باز بجای نخود لوبیا استفاده میشه واگر طعم ترش پسند باشه از چندتا گوجه سبز استفاده میکنند☺☺☺

ییار هم یکی از دوستام هی تعریف ترشی مامانشو میکرد وقتی واسم اورد پر از موهای ریز بود تا مدتها عق میزدم  

من دوتا فرشته ی خیلی ناز دارم خدایا شکرت 😍😍😍😍
2706