2737
2739

بچه ها میدونین من ت  این ۲۸ سال شاید کلا ۵بار لاک زدم اهل ارایش نیستم یه رشته مردونه خوندم یادم نمیاد اخرین بار کی دامن پوشیدم یا مثل خانوما تیپ زدم موهام رو همیشه بی مدل فقط بالا میبندم هیچوقت با دختر بچه ها دوست خوبی نبودم و جذبم نمیشدن بیشتر دختر بچه ها با تعجب بام رفتار میکنن در عوض تموم پسر بچه های فامیل منو می بینن هیجان زده میشن عاشق بازی های پسرونه بودم 

نگرانم نکنه مادر بدی باشم دلم همیشه میخاس از دو تا جنس بچه رو داشته باشم اما نمیخاسم ناواردیم تو مادری رو با یه دختربچه با اون وسعت احساسات شروع کنم همیشه میگفتم قبل دختر دار شدنم باید کلاس برم  امروز رفتم سیسمونی فروشیچندتا لباس انتخاب کردم که مادرم و فروشنده و حتی همسرم از بی ذوقیم شوکا شدن در صورتی که به خوش سلیقگی معروفم اما به لباسای رنگی اویز دار و اینا عادت ندارم

کسی مثل من بوده؟  الان مامان خوبی هستین؟ حس می کنین دخترتون خوشبخته؟

من مث شما نبودم اما از زمانی ک‌مجرد بود خواهرام و برادرم همشون پسردار شدن و منم ب عنوان عمه و خاله عاشقشون بودم و رابطه خوبی با پسربچه ها داشتم.اما وقتی ازدواج کردم انگار ک باااااااید بچم پسر بشه وقتی فهمیدم دختره خیلی شوکه شدم ترسیدم حتی ناراحت شدم 

اخه همه وقتم باپسربچه ها گذشته بود

اما وقتی دخملم بدنیا اومد شد همه دنیام.بقول شما تو لباس پوشیدنش سلیقه شخصی خودمو لحاظ میکردم و همش اسپرت میپوشیدم تنش

تاالان که هفت سالشه خودشم مث پسرا لباس میپوشید تاامسال ک رفت مدرسه یکم دخترونه تر شد و کفش پاشنه دار و ساپورت و اینا خواست 😆

خدایا همه نی نی هارو سالم برسون تو بغل مادرشون و دامن همه منتظران رو سبز کن🌷
من مث شما نبودم اما از زمانی ک‌مجرد بود خواهرام و برادرم همشون پسردار شدن و منم ب عنوان عمه و خاله ع ...

اها پس حال من رو شما میفهمین شوکه ام کسی هم زیاد درکم نمیکنه بخصوص همسرم که ازم دلخوره واسه این رفتارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم مثله شمام و این نگرانیا رو دارم

کلا با پسر بچه ها بهتر ارتباط برقرار میکنم ... حتی رشته دانشگاهیم هم مردونه بود و باعلاقه خوندم ... از جمع و صحبتای مردونه بیشتر خوشم میاد😔

من نمیتونم درکت کنم چون همیشه عاشق دختربچه هاو قرتی بازیاشون بودم و هستم 

ولی من برای پسر بچه هام یه حالتاییشو دارم یعنی تا کوچیک بودم همه کارام پسرونه بود و همه میگفتن این قرار بوده پسر بشه دختر شده 

اما از یه سنی دیگه خیلی خانوم شدم و الان هم دختربچه هارو درک میکنم هم پسرهارو 

تیکر تولد دو سالگی دختر عزیزمه😍😍😍
2740

بچه که بیاد خودش یادت میده با من چطور رفتار کنین  دخترا ناز دارن 

بعدم  بچه ها از دوسه سالگی دیگه خودشون لباس انتخاب میکنن   گذشت اون زمان ها که ما تا ده دوازده سال مامانامون برامون لباس انتخاب میکردن 

خدایا کمکم کن ب وزن دلخواهم برسم 

من با استرس رفتم سونوگرافی برای جنسیت که اگه دکتر بهم نگه بچه دختره دیگه دنیا رو سرم خراب میشد اصلا از مجردی با پسر بچه ارتباطی نمیتونستم برقرار کنم به خاطر این عاشق دختر بودم  و خدا هم لطف کرد و یه دختر ناز بهم داد😍

من یک عدد کاربر سال92 هستم  

کم کم عادت میکنی...

منم دخترم   کلا عادتاش وکاراش  پسرونس  ولی من ترویجش نمیدم لطافت وناز دخترونه نداره

و  شما  کم کم  رابطت خوب میشه

اون شمارو  دوست داره  حتی شما  کارات پسرونه باشه... اونم اونجوری خو میگیره

بحث خرید  بزار با یکی ک دختر داره یا بلده  یاسایتارو ببین

شایدباورتون نشه ولی انقد دختردوسالم روی لباس پوشیدن حساسه که.وقتی توخونه ایم میخوایم بریم سوپرمارکت چیزی بخریم وزود بیایم گیرمیده ومیره سرکمدش که لباساشو عوض کنم یه چیز نوتر تنش کنم😄😄😄

خدایا مرسی که دخترموبهم دادی❤❤❤
2706