2733
2734
آره دیگه عزیزم بعداززایمان طبیعی میگن بازمیشه من نشدم چون خوب بخیه کردن اتفاقا راحت شدم..شمابارداری؟ ...

نه عزیزم ۴ ماهه زایمان کردم باورتون میشه تا ۶۰ روز درد داشتم خ اروشکر زایمان شما راحت بوده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مبارک باشه گلم..طبیعی بودی؟؟؟؟؟آخی چ بد شاید بد بخیه زدن برات

مرسی بله طبیعی بودم اتفاقا بخیه هام خداروشکر خیلی خوب بود باز نشد بدنم مثل قبله شایدم بهتر فقط خیلی سر زایمان و بعدش اذیت شدم از جهتی حق با شماست شاید نباید بقیه رو بترسونیم ولی چون خودم دوست داشتم حقیقتو میدونستم فکر کردم باید بگم

آفرین من نمیگم دروغ میگن خانوما ولی آره نترسین زنده میمونین😂🙏🏻

بعثی از خانوما دیگه واقعا هویجین الکی داد و هواررر بیجا میکننن...نمیگم درد نداره خیلی درد داره ولی وافعا قابل تحمله چون نه اولین زن هستیم نه اخریش

2738
يه بار يكي تو اينستا تو ماماسايت كامنت گذاشته بود كه "دهانه رحم  زمان پريود چقدر باز ميشه ...

آره

دهانه رحم باید ده سانت باز بشه

و دردشم مثه پریودیه

کِ گوتَه تو زشتی,تو دِ قِلَم نازِکتِری و دِل وِم نِشتی  
مرسی بله طبیعی بودم اتفاقا بخیه هام خداروشکر خیلی خوب بود باز نشد بدنم مثل قبله شایدم بهتر فقط خیلی ...

عزیزم بخداجسارت نمیکنم بعضیاواقعادرد ندارن اونچنانی نمیگم ندارن درحد پری هم دروغه خب زایمان گلم والاخواهرمن خیلیییی پشیمونه بخاطر خیلی چیزای بد بعدازسزارین شدنش مخصوصا شکمش ولی ماچهارتا تقریبا تخته شکممون😍

من باامپول فشار زایمان کردم درنتیجه دردام از کم شروع نشد یک دفعه باشدت شروع شد و طوفانی...ولی عوضش دوساعته زایمان کردم.ولی دردش قابل تحمل نبود...توی سیاهی دست وپا میزدم فکر میکردم مردن بهترین چیزدنیاست کاش بمیرم کاش بچمو بکشن فقط دنیا بیاد.

اما...دردی که انقدر شدیده معمولا باعث میشه دهانه رحم سریع باز بشه و زایمان سریع بشه...و اینکه بعد از فول شدن یه ماسک بهم دادن

2706