2733
2739
عنوان

تحملم تموم شده

316 بازدید | 18 پست

قبلا هم گفتم. سه ساله كه همديگه رو ميخوايم. اما شرايطش رو نداره. به شدت همديگه رو دوست داريم اما ميگه شرايطم جور نيست.(مطمئنم دوسم داره).

ميگم بيا نامزد كنيم بعدش هر زمان تونستيم ازدواج مبكنيم. ميگه شرايط با ثباتى ندارم و با اين اوضاع تو روابطمون اخلال ايجاد ميشه.منم دوسش دارم اما دارم خواستگارامو فقط رد ميكنم.تو فاميل همه ازدواج كردند. نه ميتونم ادامه بدم نه ميتونم ولش كنم. اونم ميگه من مانع خوشبختيت دارم ميشم با اين وضعيت.

به خدا نميدونم به كدوم امام و دعا متوسل بشم كه درست بشه اوضاعم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم وضعیت تورو داشتم

اومد نامزدی کردیم

درسته اینده مشخص نیست ولی خب ما بی هیچ سرانجام خوشیم😊

مهم اینه دوس داریم همو

بنظرم نامزدی کنین حداقل میدونین اگ خدا بخواد آخرش با همین

پَ بُزرگــــ   میشــــَـم...واسه هر کـــی که کوچـــــیکم کرد.... 
2731

پسره دیگه به چه زبونی بگه نمیخوام برو ازدواج کن ؟ با اولین خواستگارت که موقعیت مناسبی داشت ازدواج کن و این پسرو فراموش کن

یادگرفتم روی پای خودم وایسم چون موقع سختیا  دیگه کسی دورم نیست
2738
ميترسه با وضعيت بي ثباتش نتونه خوشبختم كنه(نتونستم راضيش كنم). غم عالم سه ساله رو شونه هامه. ا ...

اگه واقعا دوستت داره تحمل یه روز دوریتو نداره  این وسط هم شمادارین بش میگین توقع زیادی ازش ندارین وبه نامزدی هم قانعی  ولی اون قبول نمیکنه پس نتیجه میگیریم اقا بت میگه نمیخوام ازدواج کنم ولیلی ما زیر بار نمیره  

2706