2737
2739

از کدوم فرد در خانواده شوهر بدتون میاد؟  

تعداد رای : 46
نظرسنجی
مادرشوهر
15
32%
پدر شوهر
4
8%
برادر شوهر
11
23%
خواهرشوهر
16
34%
مادر بودن ناب ترین احساس دنیاست...مادر بودن یعنی نفس کشیدنت بسته به نفس های فرزندت... به نظرم بعد از عشق خدا عشق مادر قوی ترین عشق جهانه 

همه موارد

ی نفر ۱۴۰۰ساله که منتظره ۳۱۳نفره 😔😔      آقاجان کجایی                                                                                                                               میشه واسه حاجتم صلوات بفرستین😔😔                                     این جمعه و جمعه های دیگر حرف است آدم بشوم سه شنبه هم می آیی       ‌‌‌‌‌‌                       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

عاشقتونم ک اکثرا زدین خواهر شوهر😂

الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕

واقعا از هیچکدوم

هر کدوم بدیها وخوبیهایی دارن درست مثل خودم ولی واقعا متنفر نیستم از هیچکدومشون پدرشوهرم که عشقه برادرشوهرم مثل داداشمه مادرشوهر وخواهرشوهرمم خوبیهاشون بیشتره از بدیهاشون

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
2706